Управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області
Головна » Діяльність управління » Юридична діяльність

Правова робота у 2020 році

16.02.2021

Одним із напрямів діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, виконання, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства України в управлінні та відділеннях управління, представництво інтересів управління в судах.

У 2020 році в провадженні судових інстанцій перебувало на розгляді 96 судових проваджень, стороною в яких перебувало управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області. З них в Господарському суді Львівської області перебувало 50 справ, зокрема про банкрутство підприємств, установ, організацій, заявлення кредиторських вимог і капіталізованих платежів, заміну сторони виконавчого провадження на  загальну суму 61131 тис. грн. (з яких пеня – 4 тис. грн., недоїмка – 669 тис. грн., капіталізовані платежі - 60458 тис. грн.). За результатами судових процедур від страхувальників-боржників надійшли кошти на загальну суму 4421,5 тис. грн. (в т. ч. недоїмка – 9,2 тис. грн., капіталізовані платежі – 4412,3 тис. грн.).

Також у 2020 році в судах адміністративної юрисдикції перебувало 27 справ, в судах загальної юрисдикції  19 справ.

Крім того, у 2020 році  було подано 7 заяв до ліквідаційних комісій з кредиторськими вимогами до страхувальників, щодо яких розпочата процедура ліквідації, не пов‘язана з банкрутством на загальну суму 2391,6 тис. грн. (недоїмка – 254,5 тис. грн., пеня – 134,3 тис. грн.. капіталізовані платежі – 2002,8 тис. грн.).

Проведено правову експертизу 354 господарського договору та додаткових угод.

За результатами складених у 2020 році уповноваженими працівниками протоколів про адміністративні правопорушення підготовлено 360 проекти постанов у справах про адміністративні правопорушення, зокрема 258 постанови про накладення адміністративних штрафів за порушення порядку використання коштів Фонду та несвоєчасне повідомлення про нещасні випадки на виробництві і 102 постанов про закриття провадження у справах у зв‘язку з малозначністю вчинених адміністративних правопорушень.

Постійно проводиться правова експертиза рішень про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов‘язкове державне соціальне страхування, правова експертиза наказів, участь у роботі тендерного комітету.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України