Головна » Діяльність фонду

Новини робочих органів Фонду з 27 до 31 березня

03.04.2017

Новини робочих органів Фонду з 27 до 31 березня

 

За період з 27 до 31 березня в робочих органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проходили засідання, семінари, навчання, наради:

 

27.03.2017 директор Очаківської міжрайонної виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду Іщенко Ю.М. взяв участь у нараді Очаківського міськвиконкому з питань роботи структурних підрозділів міста та роботи з членами родин переселенців із зони АТО.       

 

27.03.2017 директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Петрушенко І.А. взяла участь у нараді в Менській райдержадміністрації, яку провів голова адміністрації Щукін В.М. Присутні розглянули основні питання життєдіяльності району.

 

27.03.2017 директор Синельниківської міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Приходько Н.В. взяла участь у засіданні комісії районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, що відбулося під головуванням першого заступника голови районної адміністрації Турченюка С.Л., на якому були розглянуті питання умов праці та профілактики професійних захворювань працівників промислових підприємств Синельниківського району, стану пожежної безпеки у Синельниківському районі, підготовки сільгосптехніки до весняних робіт, організації та проведення Тижневика до Всесвітнього дня охорони праці.

 

27.03.2017 директор Мелітопольської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду Никифоров С.В. взяв участь у загальноміській інформаційній нараді, яка відбулась у Виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради.

 

27.03.2017 директор Підволочиської міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Федик Ю.С. взяв участь у нараді, яку провів голова Підволочиської райдержадміністрації. На засіданні заслухали питання виконання органами казначейства району повноважень щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства, змін у містобудівному законодавстві, стану виконання планового завдання з відбору на військову службу за контрактом у районі.

 

27.03.2017 директор Чортківської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Любий М.Я. взяв участь в апаратній нараді під головуванням очільника райдержадміністрації Сташківа М.Ф.

 

27.03.2017 директор Ратнівської міжрайонної виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду Данилюк Н.В. взяла участь в оперативній нараді, яку провів голова Ратнівської райдержадміністрації.

 

27.03.2017 директор Луцької міжрайонної виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду Денисюк Л.А. взяла участь у розширеній апаратній нараді керівників установ та організацій, яку провів голова Луцької райдержадміністрації.

 

28.03.2017 директор Варвинської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Чміль Л.М. взяла участь у засіданні комісії, яка відбулася в райдержадміністрації, з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам із Донецької та Луганської областей.

 

28.03.2017 голова комісії –  директор виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Мазур Б.В. провів семінар-нараду з директорами, завідувачами фінансових відділів, головними бухгалтерами та фахівцями районних, міжрайонних, міських виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду, на якому підбили підсумки виконання Тимчасового розпису доходів і видатків за 2016 рік та визначили пріоритетні напрямки діяльності у 2017 році в умовах реорганізації.

                                                         

28.03.2017 директор Бердянської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду Харченко А.Й. взяв участь у засіданні комісії з погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось у приміщенні виконкому Бердянської міської ради.

 

28.03.2017 голова комісії – директор Тернопільського обласного відділення Фонду Найчук Н.А. провела чергове засідання комісії з реорганізації обласного відділення за участю директорів районних, міжрайонних виконавчих дирекцій. Основним питанням на засіданні було запровадження аналітичних рахунків до плану рахунків бухгалтерського обліку та затвердження перехідної таблиці щодо перенесення сальдо рахунків та субрахунків.

 

28.03.2017 директор Бережанської міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Хлопась М.Ф. взяв участь у засіданні комісії з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

 

28.03.2017 голова комісії – директор виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду Кувіла О.І. взяв участь у засіданні другого Пленуму Чернівецької обласної ради профспілок, на якому обговорили питання діяльності організацій профспілок в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад.

 

28.03.2017 директор Вижницької міжрайонної виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду Палій М.С. зустрілася з головою комісії із соціального страхування відділу освіти Вижницької райдержадміністрації, головою Вижницького районного комітету профспілки працівників освіти і науки Ярославом Борсуком та обговорила питання лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

 

28.03.2017 директор Західної міжрайонної виконавчої дирекції Харківського обласного відділення Фонду Котлярова Т.М. взяла участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань виплати заробітної плати і зайнятості населення Новобаварського району Харкова.

 

29.03.2017 голова комісії – директор виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Савич П.І. взяв участь у спільному засіданні Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з Обласною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та Обласною робочою групою із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Захід пройшов під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Романової Н.А.

 

29.03.2017 директор Новгород-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Пророк Л.Й. взяла участь у засіданні комісії, яке відбулось у райдержадміністрації, з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам із Донецької та Луганської областей.

 

29.03.2017 спеціалісти Бахмутської міської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду спільно зі спеціалістами Артемівського міського центру зайнятості провели навчання з фізичними особами-підприємцями, які використовують найману працю.

 

29.03.2017 директор Городоцької міжрайонної виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду Сандурська В.О. взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат при Городоцькій райдержадміністрації.

 

29.03.2017 директор Куйбишевської міжрайонної виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду Довгаль М.І. взяв участь у засіданні виконавчого комітету Більмацької селищної ради, на якому обговорювались питання виконання бюджету за І квартал 2017 року та соціального розвитку громади на 2017 рік.

 

29.03.2017 спеціалісти Куйбишевської міжрайонної виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду провели семінар-навчання з бухгалтерами та головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування Пологівського району.

 

29.03.2017 спеціалісти Фастівської районної виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду провели семінар-навчання для бухгалтерів, голів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців міста Фастова та Фастівського району за участю начальника відділу надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду Кучми С.О.

 

29.03.2017 директор Камінь-Каширської міжрайонної виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду Конончук Л.Г. взяла участь у засіданні комісії з питань соціального захисту населення, надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг за соціальною ознакою за місцем фактичного проживання пільговика в управлінні соціального захисту населення Камінь-Каширської райдержадміністрації.

 

29.03.2017 директор Ковельської районної виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду Багнова Н.М. взяла участь у засіданні позачергової сесії сьомого скликання Ковельської районної ради.

 

30.03.2017 голова комісії – директор виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Мазур Б.В. провів засідання комісії з реорганізації Дніпропетровського обласного відділення Фонду, на якому розглянули питання зміни складу комісії з реорганізації обласного відділення, внесення змін до Положення про комісію з реорганізації шляхом викладення його у новій редакції, результати виконання Тимчасового розпису доходів і видатків обласного відділення Фонду за 2016 рік, підсумки оздоровлення застрахованих осіб, серед яких учасники АТО, в реабілітаційних відділеннях санаторіїв України в 2016 році та стан цієї роботи у І кварталі поточного року.

 

30.03.2017 директор Нововолинської міської виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду Якименко Л.С. взяла участь у семінарі на тему: «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі для інвалідів», який провели на базі міського центру зайнятості.

 

31.03.2017 голова комісії – директор виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду Кіндзерський С.А. провів чергове засідання комісії з реорганізації Хмельницького обласного відділення Фонду.

 

31.03.2017 директор Теребовлянської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Цубера Н.П. взяла участь засіданні колегії Теребовлянської райдержадміністрації.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності