Головна » Діяльність фонду

01 червня 2017 року відбулася нарада директорів виконавчих дирекцій відділень Фонду

01.06.2017

 

01 червня 2017 року відбулася нарада директорів виконавчих дирекцій відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності під керівництвом Голови комісій, директора Виконавчої дирекції Фонду Валерія Сітайла. Були присутні заступники директора, начальники структурних підрозділів Виконавчої дирекції, директори та новопризначені у зв’язку з реорганізацією виконувачі обов’язків директорів виконавчих дирекцій відділень Фонду.

Учасники обговорили актуальні питання, пов’язані з реорганізацією і приєднанням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Фонду соціального страхування України.

Зі вступним словом виступив Голова комісії Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, директор Виконавчої дирекції Фонду Сітайло В.С.

Далі заступник Голови комісії, перший заступник директора Чудочкіна Т.Ю. надала покрокову інструкцію щодо виконання Закону України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) та наказів про припинення відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом приєднання до відповідних управлінь Фонду соціального страхування України.

Блажинська Т.О., заступник Голови комісії, заступник директора детально розповіла про особливості проведення інвентаризації під час процедури реорганізації.

Наступною учасники заходу заслухали інформацію про результати моніторингу випадків порушень, що містять ознаки зловживань з боку окремих страхувальників-роботодавців при наданні допомоги по вагітності та пологах застрахованим особам за 2016 рік, з якою виступив начальник управління надання матеріального забезпечення та експертизи тимчасової непрацездатності Спасібухов А.О.

Начальник Головного фінансово-економічного управління Маслюк В.І. висвітлила два питання: про виконання Тимчасового розпису доходів та видатків Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2017 року та про внесення змін до Класифікації видатків бюджету Фонду.

Останнім присутні розглянули питання про підсумки реабілітаційного лікування за І квартал 2017 року і щодо реабілітації застрахованих осіб у майбутньому, за яким доповів Буринський С.В., начальник управління з питань надання соціальних послуг.

Під час виступів доповідачів в учасників наради виникали запитання, на які вони отримали змістовні відповіді та пояснення.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності