Головна » Діяльність фонду

Подільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду продовжує проводити семінари для представників страхувальників Подільського та Шевченківського районів міста Києва

07.06.2017

Подільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду продовжує проводити семінари для представників страхувальників Подільського та Шевченківського районів міста Києва

 

Минулого тижня спеціалісти Подільської міжрайонної виконавчої дирекції Київського міського відділення Фонду провели черговий семінар для представників страхувальників Подільського і Шевченківського районів міста Києва – бухгалтерів, голів комісій та уповноважених із питань соціального страхування підприємств, установ і організацій.

Захід відкрила заступник директора Деркач Наталія Миколаївна, у своєму виступі вона торкнулась питання важливості створення і функціонування в організаціях та на підприємствах комісій із соціального страхування. Наталія Миколаївна детально зупинилась на пунктах Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 23.06.2008 № 25.

Завідувач відділу соціальних послуг Байдебура Елла Петрівна проінформувала присутніх про порядок та механізм здійснення лікування після перенесених захворювань або травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, зокрема відновлювального лікування порушення вагітності. Також звернули увагу учасників семінару на можливості медико-психологічної реабілітації працівників – постраждалих учасників АТО в санаторних закладах України, а саме: санаторіях «Авангард», «Карпати», «Скадовськ», «Березівські мінеральні води», ПрАТ «Приазовкурорт».

На питання про нарахування допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності та пологах доповіла головний спеціаліст дирекції Селезньова Олена Іванівна, вона детально пояснила застосування норм Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 за редакцією постанови КМУ від 26.06.2015 № 439.

На всі запитання присутніх доповідачі надали ґрунтовні відповіді. Заступник директора Н.М. Деркач наголосила, що спеціалісти Подільської дирекції проводитимуть семінари згідно з планом о 10:00 кожного останнього четверга поточного місяця.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності