Головна » Діяльність фонду

Новини робочих органів Фонду з 06 до 09 червня

12.06.2017

Новини робочих органів Фонду з 06 до 09 червня

 

За період з 06 до 09 червня в робочих органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відбулися наради, засідання, зустрічі, семінари та інші заходи:

 

06.06.2017 директор Ніжинської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Волкова Н.П. взяла участь у нараді з керівниками міста, яку провів міський голова Лінник А.В.

 

06.06.2017 за ініціативи Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок відбувся семінар-навчання для бухгалтерів (скарбників) обласних, районних та міських первинних профспілкових організацій за участю директора виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Мазура Б.В., начальника фінансово-економічного відділу Вінніченко О.В., начальника відділу надання матеріального забезпечення Яриховича С.В. та представників Головного управління фіскальної служби в Дніпропетровській області.

 

06.06.2017 директор Бережанської міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Хлопась М.Ф. взяв участь у засіданні комісії з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

 

06.06.2017 директор Чортківської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Любий М.Я. взяв участь у робочій зустрічі першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації Заболотного І.Я. з головами сільських рад, учасники якої розглянули питання літнього оздоровлення дітей.

 

06.06.2017 директор Токмацької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду Чулакова Н.М. виступила на оперативній нараді керівників міста Токмака, де доповіла про стан фінансування соціальних виплат за рахунок коштів Фонду.

 

06-09.06.2017 спеціалісти робочих органів Чернігівського обласного відділення Фонду провели чергові планові семінари-навчання з головами комісій із соціального страхування і головними бухгалтерами підприємств, установ та організацій у Бобровицькому, Носівському, Прилуцькому районах та місті Прилуки.

 

07.06.2017 директор Варвинської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Чміль Л.М. провела прямий телефонний зв’язок із населенням Варвинського району, під час якого мешканці району змогли отримати відповіді на актуальні питання у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування від керівника міжрайонної дирекції, зокрема: про можливість оздоровлення дітей у літній період; порядок обчислення листків непрацездатності; потребу у виділенні путівок на реабілітаційне лікування; порядок розслідування невиробничого травматизму комісією із соціального страхування на підприємстві.

 

07.06.2017 начальник сектора надання матеріального забезпечення Хмельницького обласного відділення Фонду Даньковська Н.П. взяла участь у семінарі для керівників, головних бухгалтерів і голів комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Хмельницької обласної організації профспілки, працівників культури України.

 

07.06.2017 заступник директора Криворізької міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Думяк О.В. провела виїзний прийом і надала консультації представникам бюджетних установ Широківського району з питань нарахування допомоги з тимчасової непрацездатності, а також прийняла заяви-розрахунки для фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду.

 

07.06.2017 голова комісії з реорганізації, директор виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Свистун М.Б. зустрівся з головою Тернопільської обласної ради профспілок Присяжним А.В. та обговорив низку питань щодо взаємодії профспілок і Фонду в період реорганізації.

 

07.06.2017 спеціалісти Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду провели семінар-навчання для голів комісій (уповноважених) із соціального страхування та головних бухгалтерів, бухгалтерів фермерських господарств, товариств, установ, організацій села Велика Білозерка Великобілозерського району.

 

08.06.2017 заступник директора виконавчої дирекції Черкаського обласного відділення Фонду Пузько Л.М. взяла участь у семінарі, проведеному для бухгалтерів, спеціалістів із бухгалтерського обліку сільських та селищних рад.

 

08.06.2017 директор Кременецької міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Барабаш П.С. зустрівся з головою комісії із соціального страхування Кременецького обласного протитуберкульозного диспансеру й обговорив ріст захворюваності та активізацію роботи комісії з проведення перевірок дотримання режиму лікування.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності