Головна » Діяльність фонду

Фахівці виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду провели робочу зустріч-семінар із керівниками медичних установ Луганської області

13.06.2017

 

Фахівці виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду провели робочу зустріч-семінар із керівниками медичних установ Луганської області

 

7 червня 2017 року в конференц-залі комплексу «Мир» міста Сєвєродонецька відбулась робоча зустріч-семінар із керівниками медичних установ Луганської області з питань забезпечення відновлювальним лікуванням застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України й удосконалення роботи відбіркових комісій, організована виконавчою дирекцією Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Серед запрошених на заході були представники Луганської облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення, начальник відділу медико-соціальних послуг виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Луганський області.

За інформацією, отриманою від лікувально-профілактичних закладів, у поточному році на медичне оздоровлення в реабілітаційні відділення здравниць спрямовані вже біля 500 застрахованих осіб, серед яких 26 дітей у супроводі дорослого.

За підсумками зустрічі керівникам медичних установ рекомендували доводити до відома застрахованих осіб максимально повну інформацію про реабілітаційні відділення: лікувальну базу, кліматичні та побутові умови.

Також були визначені пріоритети роботи у майбутньому – скерування більшої кількості осіб, що потребують відновлювального лікування, збільшення кількості путівок, розширення медичних показань для лікування.

Присутні висловили надію, що найближчим часом до функцій Фонду будуть повернені санаторно-курортне лікування і дитяче оздоровлення.

Відео та фотоматеріалі наради були висвітлені в засобах масової інформації області.

Це не перший семінар, який проводять фахівці Луганського обласного відділення Фонду в такому форматі. У серпні 2016 року вперше за багато років відбувся семінар, який  зібрав за «круглим столом» представників Луганської обласної держадміністрації, Департаменту управління соціального захисту населення Луганської області, профспілок Луганської області, головних лікарів медичних закладів області та працівників виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, присвячений перспективі розвитку реабілітаційного лікування застрахованих осіб області. А в грудні того ж року на аналогічній зустрічі був розглянутий аналіз результатів проведеної медичної реабілітації (безкоштовного лікування) осіб, які працюють, у Луганській області в 2016 році, перспективи відновлення здоров’я застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду в 2017 році та підвищення якості їх відбору на відновлювальний етап лікування.

Слід відзначити позитивний результат роботи завдяки таким зустрічам. На сьогодні – це сформована, згуртована команда безпосередніх виконавців у медичних установах і фахівців обласного відділення, які працюють в єдиному напрямку.

 

 

DSC_0021

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності