Головна » Діяльність фонду

Директор виконавчої дирекції Одеського обласного відділення Фонду Суворкін В.А. провів виїзний семінар-нараду з лікарями закладів охорони здоров'я Біляївського району

14.06.2017

Директор виконавчої дирекції Одеського обласного відділення Фонду Суворкін В.А. провів виїзний семінар-нараду з лікарями закладів охорони здоров’я Біляївського району

 

IMG_0391+9 червня 2017 року голова комісії з реорганізації, директор виконавчої дирекції Одеського обласного відділення Фонду Суворкін В.А. провів виїзний семінар-нараду з актуальних питань медичної реабілітації застрахованих осіб в умовах санаторно-курортних закладів України. Семінар відбувся на базі комунального закладу «Біляївська центральна районна лікарня» за участю лікарів закладів охорони здоров’я комунального закладу «Біляївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», комунального закладу «Теплодарська центральна міська лікарня» та працівників Біляївської міжрайонної виконавчої дирекції  Одеського обласного відділення Фонду.

У своєму виступі Владислав Суворкін зазначив, що Виконавча дирекція Фонду приділяє значну увагу питанням відбору хворих на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів. Направлення застрахованих осіб на реабілітацію здійснюється з урахуванням найбільш вагомих медичних показників та за сприятливого прогнозу щодо відновлення здоров’я особи, яка працює. 

На сьогодні в Одеському регіоні працюють комісії з відбору хворих на реабілітаційне лікування у 10 закладах охорони здоров’я, серед яких дві створені в І півріччі 2017 року. Важливим позитивним фактором є і відкриття нових профілів реабілітації застрахованих осіб, а саме:

- відновлювальне лікування після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи;

- відновлювальне лікування після перенесених операцій на легенях;

- медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО.

Учасникам заходу надали порівняльний аналіз кількості направлених застрахованих осіб на реабілітаційне лікування за областями України та районами Одеської області. Також розглянули основні причини небажання окремих застрахованих осіб отримувати путівки на відновлювальне лікування, серед яких: відсутність інформації про те, що запропонована реабілітація є  безкоштовною (путівки придбані за рахунок коштів Фонду); страх перед додатковими витратами на лікування; скептичне ставлення до якості медичних послуг (припускають, що безкоштовне може бути не досить якісним).

Суворкін В.А. окреслив перспективний напрямок спільної роботи Одеського обласного відділення Фонду та працівників закладів охорони здоров’я у забезпеченні якомога більшої кількості застрахованих осіб відновлювальним лікуванням. Він наголосив, що в Одеській області є багато застрахованих осіб, які потребують такого лікування. Він висловив сподівання, що подальша взаємодія лікарів та Фонду сприятиме максимальній інформованості хворих щодо можливості отримувати відновлювальне лікування кожній застрахованій особі, яка має медичні показання для цього.

 

20170609_110138

 

IMG_0433+

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності