Головна » Діяльність фонду

В. о. директора виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення Фонду Анжела Яремченко взяла участь у нараді щодо виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Полтавської області

16.06.2017

В. о. директора виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення Фонду Анжела Яремченко взяла участь у нараді щодо виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Полтавської області

 

IMG_3985Із початком літнього оздоровчого сезону органи Полтавського місцевого самоврядування та державної влади проводять заходи для забезпечення якісного відпочинку дітей у позаміських дитячих закладах оздоровлення.

12 червня 2017 року голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко було провів нараду, на якій була присутня голова комісії з реорганізації, в. о. директора виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Анжела Яремченко.

Одним із питань порядку денного, що активно обговорювалося учасниками зібрання, було питання про хід виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Наталія Шкоденко повідомила, що заплановано охопити відпочинком та оздоровленням протягом 2017 року 74,5 тисяч дітей шкільного віку. Збільшення кількості оздоровлених дітей в області буде забезпечено завдяки дії обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей із залученням коштів місцевих бюджетів, які допоможуть суттєво зменшити вартість путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Голова Полтавської облдержадміністрації відзначив позитивну динаміку в проведенні цьогорічної літньої оздоровчої кампанії та закликав спільноту не зупинятися на досягнутому й наполегливо працювати над пошуком шляхів для забезпечення стовідсоткового охоплення відпочинком усіх дітей Полтавської області.   

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності