Головна » Діяльність фонду

Новини робочих органів Фонду з 19 до 23 червня

26.06.2017

 

 

За період з 19 до 23 червня в робочих органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відбулися засідання, зустрічі, семінари, навчання, наради та інші заходи:

 

19.06.2017 директор Індустріальної районної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Грищенко А.В. взяв участь у засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які проживають в Індустріальному районі міста Дніпра.

 

19.06.2017 директор Очаківської міжрайонної виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду Іщенко Ю.М. взяв участь у нараді Очаківського міськвиконкому з питань роботи структурних підрозділів міста та роботи з членами родин переселенців із зони АТО.

 

19-20.06.2017 директор Токмацької міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду Чулакова Н.М. виступила на оперативних нарадах керівників міста Токмака та Токмацького району, де доповіла про стан фінансування соціальних виплат за рахунок коштів Фонду.

 

20.06.2017 директор Новгород-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Пророк Л.Й. взяла участь у засіданні комісії Управління соціального захисту населення Новгород-Сіверської міської ради з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам із Донецької, Луганської областей та АР Крим.

 

20.06.2017 директор Чортківської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Любий М.Я. провів зустріч із начальником відділу охорони здоров’я Чортківської райдержадміністрації Швидюком О.І. та заступником головного лікаря Чортківської центральної клінічної районної лікарні Ружніцьким А.І. щодо виділення путівок на реабілітацію застрахованих осіб району та міста за рахунок коштів Фонду.

 

20.06.2017 у Хмельницькому обласному відділенні Фонду відбулося засідання комісії з реорганізації         за участю керівництва та начальників відділів.

 

20.06.2017 директор Куйбишевської міжрайонної виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду Довгаль М.І. взяв участь у засіданні виконавчого комітету Більмацької селищної ради, на якому обговорювали питання виконання бюджетних  програм соціального розвитку селища.

 

20-23.06.2017 спеціалісти Варвинської та Чернігівської міжрайонних виконавчих дирекцій Чернігівського обласного відділення Фонду провели семінари-навчання з головами комісій із соціального страхування і головними бухгалтерами підприємств, установ та організацій Варвинського, Срібнянського, Талалаївського та Куликівського, Ріпкинського і Чернігівського районів відповідно.

 

21.06.2017 начальник відділу надання матеріального забезпечення Амур-Нижньодніпровської районної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Ярихович С.В. взяв участь у навчанні голів комісій із соціального страхування, бухгалтерів підприємств, організацій, установ району за участю представників Управління праці та соціального захисту населення  Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра.

 

21.06.2017 у виконавчій дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду відбувся семінар-нарада для спеціалістів робочих органів обласного відділення, відповідальних за ведення діловодства, кадрової та архівної документації.

 

21-22.06.2017 спеціалісти Павлоградської міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду провели семінар-навчання з головами (уповноваженими) комісій із соціального страхування і головними бухгалтерами підприємств, установ і організацій Павлоградського району, міста Павлограда,  міста Тернівки, смт Юр’ївка та Юр’ївського району з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та змін у законодавстві.

 

22.06.2017 директори районних, міжрайонних, міських та обласних відділень Фонду взяли участь у поминальних заходах з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

22.06.2017 директор Бережанської міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Хлопась М.Ф. взяв участь у засіданні комісії з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

 

22.06.2017 директор Теребовлянської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Цубера Н.П. взяла участь у засіданні колегії Теребовлянської райдержадміністрації.

 

22.06.2017 спеціалісти Бердянської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду провели семінар з бухгалтерами та головами (уповноваженими) із соціального страхування організацій, установ, підприємств міста Бердянська та Бердянського району.

 

22.06.2017 спеціалісти Приморської міжрайонної виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду взяли участь у семінарі, який провела Запорізька обласна рада професійних спілок для голів первинних профспілкових організацій, їх заступників, профорганізаторів, бухгалтерів трудових колективів та навчальних закладів Приморського району.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності