Головна » Діяльність фонду

Новини робочих органів Фонду з 17 до 21 липня

24.07.2017

 

Новини робочих органів Фонду з 17 до 21 липня

 

За період з 17 до 21 липня в робочих органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відбулися засідання, зустрічі та наради:

 

17.07.2017 голова комісії з реорганізації, директор виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду Мазур Б.В. взяв участь у спільній нараді Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області, де було розглянуто низку питань щодо діяльності фондів в умовах їх реорганізації.

 

17.07.2017 директор Прилуцької міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Ярошенко Г.В. взяла участь у засіданні міжвідомчої комісії з дитячого оздоровлення, яке відбулося в Прилуцькій районній державній адміністрації та на якому розглядали питання оздоровчої кампанії влітку 2017 року.

 

17.07.2017 директор Теребовлянської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Цубера Н.П. провела зустріч із заступником начальника з експертизи тимчасової непрацездатності Теребовлянської центральної районної клінічної лікарні з питань захворюваності в районі.

 

17.07.2017 директор Підволочиської міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Федик Ю.С. взяв участь у нараді, яку провів голова райдержадміністрації Онищук Б.

 

20.07.2017 директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Петрушенко І.А. зустрілась із в. о. голови Сосницької районної державної адміністрації Давиденком Ф.В. та обговорила актуальні питання у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

20.07.2017 директор Вознесенської міжрайонної виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду Черіченко В.В. взяла участь у засіданні комісії Вознесенського міського управління соціального захисту населення з питань призначення соціальних виплат переселенцям.

 

20.07.2017 в. о. директора Чортківської районної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду Обліжок М.І. провів зустріч із заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Чортківської центральної клінічної районної лікарні Ружніцьким А.І. з питань виділення реабілітаційних путівок застрахованим особам району за рахунок коштів Фонду.

 

21.07.2017 директор Новгород-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду Пророк Л.Й. взяла участь у засіданні комісії Управління соціального захисту населення Новгород-Сіверської міської ради з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам із Донецької, Луганської областей та АР Крим.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності