Головна » Діяльність фонду

19 липня 2017 року відбулася селекторна нарада з керівниками виконавчих дирекцій відділень Фонду щодо питань реорганізації

20.07.2017

19 липня 2017 року відбулася селекторна нарада з керівниками виконавчих дирекцій відділень Фонду щодо питань реорганізації

 

19 липня 2017 року в приміщенні Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності провели селекторну нараду з керівниками виконавчих дирекцій відділень фондів щодо питань реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві шляхом приєднання до Фонду соціального страхування України.

У заході взяли участь директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков, Голова комісії з реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валерій Сітайло, Голова комісії з реорганізації виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Світлана Лапчик, їхні заступники, радники директорів, а також начальники та заступники начальників структурних підрозділів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, голови ліквідаційних комісій, директори та заступники робочих відділень трьох фондів.

Розпочав нараду Євген Баженков, він окреслив ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день у зв’язку з реорганізацією, виділив основні проблемні питання та поставив завдання для її успішного завершення. Керівники обласних відділень по-черзі доповіли, як відбувається процес реорганізування в кожній із областей. Вони порушували багато питань, на які отримали змістовні відповіді й детальні вказівки щодо їх подальшого розв’язання.

Загалом було озвучено, що реорганізацію буде завершено до 01 серпня 2017 року, а з 01 серпня має запрацювати новостворена структура – Фонд соціального страхування України.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності