Головна » Діяльність фонду

Валерій Сітайло провів чергове засідання комісій із реорганізації Фонду

21.07.2017

Валерій Сітайло провів чергове засідання комісій із реорганізації Фонду

 

20 липня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та комісії з реорганізації Виконавчої дирекції Фонду під головуванням Валерія Сітайла.

Цього разу були розглянуті такі питання: 1) про порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб і членів їхніх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів; 2) щодо термінів прийняття заявок від страхувальників; 3) про порядок закриття рахунків у банках та Казначействі на всіх рівнях; 4) про проблемні питання складання передавальних актів; 5) інформація щодо дотримання трудових прав працівників при переведенні у зв’язку із реорганізацією; 6) про внесення змін до складу інвентаризаційної комісії № 4.

Перше питання висвітлив начальник управління з питань надання соціальних послуг Сергій Буринський. Він зазначив, що відшкодування витрат за фактично надані послуги із реабілітаційного лікування буде здійснюватися санаторно-курортному закладу після закінчення лікування на підставі підписаного застрахованою особою акту приймання-передавання послуг.

З питань Головного фінансово-економічного управління виступив заступник начальника управління Олег Васюренко. Було вирішено взяти до відома інформацію, яку він надав присутнім щодо термінів прийняття заявок від страхувальників, порядку закриття рахунків у банках та Казначействі на всіх рівнях та про проблемні питання складання передавальних актів.

Ірина Бессонова, заступник начальника юридичного управління доповіла про умови дотримання трудових прав працівників при переведенні у зв’язку з реорганізацією.

Останньою виступала заступник Голови комісій Тетяна Блажинська щодо внесення змін до персонального складу комісії з інвентаризації, який було затверджено.

Усі присутні активно обговорювали та дискутували з актуальних сьогодні питань, що стосуються реорганізації фондів соціального страхування.

Розгорнутий фотозвіт у розділі «Прес-центр», «Фото».

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності