Головна » Прес-центр » Новини

Фонд соціального страхування в повній мірі забезпечує виконання усіх завдань та функцій

30.08.2017

З 1 серпня Фондом соціального страхування України та його робочими органами в областях та місті Києві в повній мірі забезпечується виконання усіх завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

Відповідне повідомлення було направлено виконавчою дирекцією Фонду органам державної влади та місцевого самоврядування України.

 

Зокрема повідомляється, що відповідно до статутних завдань здійснюється реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

 

В повній мірі забезпечуються страхові виплати та соціальні послуги; проводяться заходи з профілактики нещасних випадків; здійснюються перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності;  відбувається контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду. Водночас відбувається аналіз та прогнозування надходження коштів від сплати єдиного внеску.

 

Нагадаємо, Фонд соціального страхування України створено відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України