Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

11.09.2017

У період з 4 по 8 вересня в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

4 вересня заступником начальника - начальником відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області І.Лушненко проведено зустріч з членами правління громадської організації «Союз інвалідів від трудового каліцтва», на якій розглянуто питання щодо медико-соціального обслуговування інвалідів.

4 вересня страховий експерт з охорони праці та начальник Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели семінар у філії «Автодор № 4» дочірнього підприємства «Донецький облавтодор» щодо новацій у Законі України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

4 вересня страховий експерт з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Попова надала допомогу при впровадженні системи управління охороною праці відділенню № 6 товариства «Новий ломбард».

4 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області на підприємстві ТОВ «Ала-Інтернешнл» відбулося розслідування нещасного випадку.

4 вересня проведено засідання консультативного центру, що діє при Здолбунівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області, щодо надання консультативної допомоги з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування для фізичних осіб–підприємців м.Здолбунів.

4 вересня заступник начальника Павлоградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області провів зустріч з головою ЛКК та профільними лікарями КЗ «Павлоградської міської лікарні №1» ДОР міста Павлоград щодо нового порядку забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які стали інвалідами.

4 та 6 вересня головним спеціалістом Миргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області І.Музальовим проведено навчання з питань охорони праці педагогічного складу й керівництва Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В. Гоголя та здійснено перевірку знань працівників коледжу з питань охорони праці.

4 вересня начальник Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області В.Мельничук взяла участь у розширеній оперативній нараді, на якій обговорено питання стану виконання заходів протидії захворюваності на туберкульоз у районі.

4 вересня страховим експертом з охорони праці Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Є.Кателевським здійснювалася робота з опрацювання та впровадження системи управління охороною праці в ТОВ «Охорона-Холдінг».

4 вересня на нараді з керівниками та представником служби охорони праці ПП «Смірнов-Поділля» та ТОВ «Промбуд-1» (м. Хмельницький) за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубини обговорено випадки травматизму на підприємствах міста у першому півріччі поточного року. Розроблено заходи щодо запобігання нещасним випадкам на цих підприємствах.

5 вересня начальником відділу соціальних послуг Менського відділення виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Єрмоленко спільно з черговим лікарем Корюківської центральної районної лікарні В.Гордійчуком проведено перевірку дотримання режиму лікування у стаціонарі лікарні 19 застрахованих осіб. Фактів відсутності застрахованих осіб у відділеннях перевіркою не встановлено.

5 вересня страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козирем проведено нараду з питань охорони праці з колективом Олешківської міської ради.

5 вересня страховим експертом з охорони праці Бериславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Паламарчуком проведено нараду у КЗ «Високопільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) населення» на тему: «Профілактика травматизму на виробництві».

5 вересня на базі ДП «Селидівугілля» в м. Селидове відбувся семінар-нарада з керівниками та головними спеціалістами відділів та секторів з медичного обслуговування відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Донецької області щодо надання медико-соціальних послуг застрахованим особам та визначення основних напрямів роботи до кінця 2017 року.

5 вересня начальником відділу страхових експертів Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області організований та проведений навчальний семінар з керівниками структурних підрозділів ПАТ «Азовзагальмаш» на тему: «Проблемні питання в розслідуванні нещасних випадків і профілактика виробничого травматизму. Пріоритетні завдання Фонду соціального страхування України».

5-6 вересня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяв участь у розслідуванні нещасного випадку в сільськогосподарському підприємстві ім. Т.Г. Шевченка та надав методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці.

5 вересня проведено засідання «круглого столу» на тему: «Порядок опрацювання і затвердження нормативних актів про охорону праці» з працівниками ТзОВ «Олді» смт Демидівка за участю страхового експерта з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області.

5 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Нікопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області розпочато розслідування нещасного випадку на ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН».

5-7 вересня начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у з’ясуванні обставин нещасного випадку на підприємстві ПАТ «Теремно Хліб».

5 вересня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Харківській області відбулася нарада з начальниками відділень щодо звітів голів ліквідаційних комісій, підведеття підсумків роботи управління та відділень за серпень 2017 року, визначення пріоритетних завдань на наступний період.

5 вересня начальник Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Р.Русин провів нараду з питань охорони праці з керівниками та спеціалістами ТОВ «Джеміл Юнкерн Лімітед».

6 вересня в управлінні праці та соціального захисту населення Високопільської райдержадміністрації за участю страхового експерта з охорони праці Бериславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Паламарчука проведено нараду на тему: «Профілактична робота з попередження нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві».

6 вересня начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Лаврик провела виїзну нараду з працівниками Роменського та Недригайлівського відділень з питань обслуговування застрахованих осіб та членів їх сімей в об’єднаних територіальних громадах.

6 вересня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області відбувся семінар-нарада страхових експертів з охорони праці районних та міського відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області. Учасники семінару проаналізували матеріали розслідування нещасних випадків на виробництві і підвели підсумки роботи за 8 місяців 2017 року.

6 вересня начальником відділу соціальних виплат та перевірок страхувальників Харківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області проведено засідання «круглого столу» з працівниками Хорошівської, Васищевської, Липецької, Малороганської, Будянської селищних рад. Розглядалися питання дотримання законодавства щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування.

7 вересня у Вітовському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області пройшов «День відкритих дверей» задля покращення якості надання соціальних послуг потерпілим від нещасних випадків на виробництві.

7 вересня начальник Калинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області Л.Нікітюк взяла участь у засіданні медичної ради в приміщенні Калинівської центральної районної лікарні з питання реабілітаційного санаторно-курортного лікування.

7 вересня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провів нараду з представниками ПП «Алант» на тему: «Про нещасні випадки на будівельних підприємствах у м. Костянтинівка та Костянтинівського району за 2017 рік. Профілактичні заходи щодо запобігання нещасним випадкам при виконанні будівельних робіт».

7 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області здійснено заходи щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Черкаський будинок торгівлі».

7 вересня відбувся виїзний прийом громадян у Бучацькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області за участю заступників начальника управління. Представники управління також відвідали інваліда праці І групи за місцем проживання в м. Борщів для з’ясування умов проживання і його потреб.

7 вересня завідувач сектору – страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області С.Дутов взяв участь у проведенні наради з перевірки знань з питань охорони праці у співробітників ТОВ «Перечинська швейна фабрика».

8 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Новоодеського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області О.Іваніцького здійснено опрацювання та впровадження елементів СУОП в Новоодеському професійно-аграрному ліцеї.

8 вересня головний спеціаліст відділу профілактики виробничого травматизму та страхових виплат Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Жулин надала консультації щодо забезпечення соціальних гарантій потерпілим на виробництві та членам їх сімей для працівників відділу освіти Золочівської райдержадміністрації.

8 вересня завідувачем сектору профілактики виробничого травматизму та охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Липко та страховим експертом з охорони праці С.Гринькевич проведено нараду щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт в Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України