Головна » Прес-центр » Новини

У Харкові відбулася науково-практична конференція

06.10.2017

6 жовтня 2017 року директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков взяв участь у науково-практичній конференції на тему: «Організація та надання медико-соціальних послуг застрахованим особам», яка відбулася на базі санаторію ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (Харківська область).

Участь у конференції взяли: представники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, об’єднання профспілок Харківської області, головні лікарі центральних міських та центральних районних лікарень, представники санаторно-курортних закладів України, науково-дослідних інститутів України, окремі начальники управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в областях, працівники управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області та інші запрошені.

На науково-практичній конференції відбувся розгляд питань в рамках постанови правління Фонду від 13.07.2017 №39 «Про порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» та обговорення проблем, пов’язаних з оздоровленням застрахованих осіб та постраждалих в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів Харківської області.

У своєму виступі директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков зазначив, що Фондом проводиться активна робота та запроваджується механізм – гроші ходять за людиною - в питаннях санаторно-курортного лікування потерпілих на виробництві та медичної реабілітації, що надається за кошти Фонду.

Наразі головним завданням є об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін у збереженні трудового потенціалу України, відновленні здоров’я застрахованих осіб.

Євген Баженков підкреслив, що робочим органам виконавчої дирекції Фонду необхідно налагодити тісну співпрацю з лікарями та закладами охорони здоров’я для організації надання медико-соціальних послуг застрахованим особам.

Також директор виконавчої дирекції Фонду наголосив, що настав час провести повну модернізацію діяльності Фонду соціального страхування України щодо надання медико-соціальних послуг застрахованим особам.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України