Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

06.11.2017

У період з 30 жовтня по 3 листопада в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

30 жовтня провідний спеціаліст Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Коровченко взяла участь у семінар-нараді в КП «Ревна» та виступила перед його учасниками з питань вимог безпеки праці під час роботи в колодязях та системах водопостачання і водовідведення.

30 жовтня завідувачем сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Максименком на базі Херсонської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено засідання «круглого столу» на тему: «Важливість функціонування системи управління охороною праці на підприємстві та її роль у попередженні виробничого травматизму».

30 жовтня за участю працівників, що відповідають за безпеку праці на промислових та переробних підприємствах м. Новоград-Волинський, Новоград-Волинського та Баранівського районів, та страхового експерта з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Оримовича відбувся семінар на тему: «Безпека праці у регіоні, виклики - 2017».

30 жовтня за участю головного спеціаліста - страхового експерта з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області відбулася нарада з працівниками Івано-Франківського НВК «Загальноосвітня школа-ліцей №23» з питань організації роботи з охорони праці в навчальних закладах, на якій відбулося обговорення причин та обставин нещасного випадку, що стався 17.10.2017 року з заступником директора з господарської роботи.

30 жовтня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Отрошок провела засідання «круглого столу» з питань проведення організаційних та технічних заходів щодо попередження виробничого травматизму, створення безпечних умов навчально-виховного процесу за участю керівників підрозділів Державного професійно-технічного навчального закладу «Свеський професійний аграрний ліцей».

30-31 жовтня відбулися робочі зустрічі з питань надання консультацій з охорони праці з працівниками лісозаготівельної галузі підприємств смт. Дубове за участю заступника начальника Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області О.Леспух.

31 жовтня начальник відділу профілактики виробничого травматизму - головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області І.Карманюк взяла участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці підприємств, установ та організацій у ДП «Рівненський експертно-технічний центр».

31 жовтня страховий експерт з охорони праці Лозівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у засіданні комісії триступеневого контролю з питань охорони праці в механічному виробництві (механоскладальний цех №1) у ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод».

31 жовтня страховий експерт з охорони праці Вознесенівського відділення м. Запоріжжя управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Коваль взяла участь в опрацюванні та впроваджені системи управління охороною праці у державному закладі «Запорізька академія післядипломної медичної освіти МОЗ України».

31 жовтня за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму – страхового експерта з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області О.Прокази відбулося засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників РКП «Старобільськвода».

31 жовтня завідувач сектору виробничого травматизму та медичної реабілітації Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук взяв участь у навчанні керівників установ та організацій, інженерів з питань охорони праці м. Володимира-Волинського та прочитав лекцію про участь у розслідуванні нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

31 жовтня фахівець Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у засіданні комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві з важкими наслідками, який стався у ПСП «Обрій» с. Тирлівка Бершадського району. На комісії обговорено питання дотримання правил охорони праці на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань в майбутньому.

1 листопада страховим експертом з охорони праці Мар’їнського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Манцевим та головним спеціалістом сектору профілактики стійкої втрати працездатності відділу медичних послуг управління Т.В’язовською проведено засідання «круглого столу» з керівництвом та працівниками ТОВ «Свято-Іллінський машинобудівний завод» м. Курахове щодо прав і гарантій працівників у сфері охорони праці та порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

1 листопада працівники Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели засідання «круглого столу» з питань забезпечення потерпілих від нещасних випадків на виробництві – інвалідів праці спецавтотранспортом та реалізації їх прав на соціальне та медичне забезпечення.

1 листопада головний спеціаліст Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у семінар-нараді заступників директорів загальноосвітніх шкіл відділу освіти молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації щодо функціонування системи управління охороною праці в навчальних закладах Гребінківського району.

2 листопада відбулося засідання «круглого столу» з представниками роботодавців Київської обласної дитячої лікарні, ДП «ЖМЗ «Візар», КЗКОР «Київський обласний протитуберкульозний диспансер», ТОВ «Фоззі-Фуд» з питань розрахунку лікарняних, організації роботи комісії із соціального страхування та змін у законодавчій базі загальнообов’язкового державного соціального страхування України за участю начальника сектору страхових виплат та матеріального забезпечення та головних спеціалістів Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України