Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

13.11.2017

У період з 6 по 10 листопада в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

6 листопада головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області та його представник у Бобровицькому районі Т.Горлач взяла участь у розслідуванні нещасного випадку на виробництві, що стався в ПрАТ «Бобровицьке ХПП». А також виступила перед працівниками підприємства з питань дотримання вимог безпеки під час виконання робіт на висоті.

6 листопада у приміщенні Вугледарської центральної міської лікарні за участю працівників Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецької області та працівників Вугледарської центральної міської лікарні та Вугледарського центру первинної медико-соціальної допомоги відбувся семінар з питань своєчасного забезпечення реабілітаційним лікуванням потерпілих на виробництві та застрахованих осіб.

6 листопада головний спеціаліст Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області А.Грубич взяв участь у роботі комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався з працівником ТОВ «Нафтогазмонтаж».

6 листопада за участю заступника начальника відділення – страхового експерта з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Рослюка відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці для юридичних та фізичних осіб - підприємців малого та середнього бізнесу.

6 листопада за участю страхового експерта з охорони праці Кельменецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області проведено навчання з питань охорони праці з керівниками закладів освіти та співробітниками шкільних закладів харчування.

6 листопада начальник Рахівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області М.Попенко взяв участь у семінар-нараді працівників бібліотечних закладів району з питань соціального страхування та медико-соціальної реабілітації застрахованих осіб.

6-10 листопада начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасного випадку на підприємстві КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф».

7 листопада начальник відділу соціальних послуг Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Чернігівській області А.Чайковська виступила на семінар-практикумі для членських організацій ФПУ та області, який було проведено Чернігівським навчально-методичним центром профспілок, на тему: «Листок непрацездатності: від його надходження до роботодавця до його оплати».

7 листопада начальник відділу профілактики виробничого травматизму та медико-соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Ю.Архипов взяв участь у нараді, яка відбулася у ВП «Полтавська вагонна дільниця» філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Українська залізниця». На нараді обговорювалося питання змін в нормативно-правових актах та інших законодавчих актах в сфері охорони праці.

7 листопада начальник відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці - страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Хмельницькій області В.Гурський взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників Виноградівського психоневрологічного інтернату (с. Виноградівка Ярмолинецького району) та провів нараду з колективом з питань безпечних та нешкідливих умов праці.

7 листопада відбулась нарада з представниками підприємства КЗ «Вишгородська центральна районна лікарня» за участю начальника та головного спеціаліста Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області на тему: «Вимоги Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Положення про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення».

7 листопада начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області А.Мамедов на прес-конференції у м. Запоріжжя виступив з доповіддю: «Про надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за вибором застрахованої особи».

8 листопада страховий експерт з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Я.Вдовська взяла участь у засіданні «круглого столу» на базі ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля» на тему: «Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності за 10 місяців 2017 року».

8 листопада страховим експертом з охорони праці Харківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області та головним спеціалістом з умов праці УПСЗН Харківської райдержадміністрації проведено спільний семінар для працівників ДП «Автосервіс» ПрАТ «Куряжський ДБК» у с. Пісочин. Обговорено питання дотримання правил техніки безпеки на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань, а також питання щодо прав громадян та гарантій соціального страхування.

8 листопада для бухгалтерів бюджетних установ освіти та комунальних закладів охорони здоров’я відбувся семінар-навчання на базі Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Лектором виступила головний спеціаліст управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Кратчук. Слухачі отримали ґрунтовну інформацію з практичного застосування чинного законодавства стосовно здійснення соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

8 листопада начальником Тростянецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Л.Яровою проведено засідання «круглого столу» за участю працівників відділення та представників органів Пенсійного фонду України, на якому було обговорено основні законодавчі аспекти пенсійної реформи та зміни у законодавстві про державне соціальне страхування.

8 листопада страховий експерт з охорони праці Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області взяв участь у семінарі на тему: «Вимоги охорони праці під час виконання зварювальних та вогневих робіт», який відбувся у філії АСК «Укррічфлот» «Дніпропетровський річковий порт».

9 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму - страховий експерт з охорони праці Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області провів семінар з посадовими особами та працівниками підприємств Станично-Луганського району на тему: «Розроблення та впровадження на підприємстві ефективної системи управління охороною праці з метою створення на робочих місцях умов праці відповідно до нормативно-правових актів».

9 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області О.Лаврик взяв участь у роботі комісії з повторного розслідування обставин та причин нещасного випадку, який стався на ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля».

9 листопада за участю страхового експерта з охорони праці Коростенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Мирончук на базі відокремленого підрозділу «Коростенська дирекція залізничних перевезень» відбувся семінар на тему: «Профілактика виробничого травматизму. Стан виробничого травматизму та професійних захворювань за 9 місяців 2017 року.

9 листопада начальник Тернопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Медвідь провів робочу зустріч з керівником Тернопільського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Ю.Хоміцьким щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих.

9 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області під головуванням начальника управління І.Якиміва, за участю першого заступника начальника управління Держпраці в Івано-Франківській області Р.Мазура, виконавчого директора об’єднання роботодавців В.Скригунця, представника обласної організації роботодавців та підприємців С.Чирви відбулася нарада з керівниками підприємств та спеціалістами служби охорони праці м. Івано-Франківська та Тисменицького району з питань охорони праці.

9 листопада страховий експерт з охорони праці Галицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, який стався на ПАТ ДТЕК «Західенерго» ВП «Бурштинська ТЕС».

10 листопада за участю начальника та страхового експерта з охорони праці Кілійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області з метою профілактики виробничого травматизму та роз’яснення порядку розслідування нещасних випадків на прикладах відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Питання розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань»

10 листопада заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаської області Л.Пузько взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі на тему: «Соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витрати, зумовлені народженням та похованням».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України