Головна » Діяльність Фонду » Медичні та соціальні послуги

Надання медико-соціальних послуг за І квартал 2020 року

29.05.2020

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2020 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І кварталу 2020 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 5136 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 27 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж І кварталу 2020 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 2858 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи - 98 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 8943 особи, в тому числі 357 внутрішньо переміщених осіб.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 515 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 12 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 695 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 26 внутрішньо переміщені особи.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 15 потерпілих на виробництві.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 657 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2135 осіб, на побутове обслуговування – 2628 потерпілих, серед яких відповідно 140, 263 та 277 – внутрішньо переміщених осіб.

Також здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 99 потерпілим, в тому числі для 17 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 44 потерпілих, серед яких – 1 внутрішньо переміщена особа.

Крім цього, впродовж І кварталу 2020 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3068 осіб з інвалідністю, в тому числі для 96 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб», за звітний період складає 793 особи.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом І кварталу 2020 року, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи та потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою, в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України