Головна » Діяльність Фонду » Медичні та соціальні послуги

Надання медико-соціальних послуг за І півріччя 2020 року

07.08.2020

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом І півріччя 2020 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 6 місяців 2020 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 6 683 застраховані особи і члени їх сімей, у тому числі 32 внутрішньо переміщені особи.

Впродовж І півріччя 2020 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 4 120 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи - 137 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 10 177 осіб, в тому числі 405 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом І півріччя 2020 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 730 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 21 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 1 451 потерпілий на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 56 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 64 потерпілих на виробництві, в тому числі 5 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 658 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 144 особи, на побутове обслуговування – 2 632 потерпілих, серед яких відповідно 140, 263 та 278 – внутрішньо переміщених осіб.

Також здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 99 потерпілим, в тому числі для 17 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 65 потерпілих, серед яких – 2 внутрішньо переміщені особи.

Крім цього, проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3 067 осіб з інвалідністю, в тому числі для 96 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб» за звітний період складає 890 осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України