Головна » Діяльність Фонду » Медичні та соціальні послуги

Надання медико-соціальних послуг за І півріччя 2021 року

05.08.2021

Забезпечення застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом І півріччя поточного року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І півріччя 2021 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 5 452 застраховані особи та члени їх сімей, у тому числі 17 внутрішньо переміщених осіб.

У закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 2 340 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі), у тому числі 75 потерпілих - внутрішньо переміщених осіб.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 10 862 потерпілих, в тому числі 333 внутрішньо переміщені особи.

Санаторно-курортним лікуванням за І півріччя 2021 року забезпечено 2 698 осіб з інвалідністю, із яких 93 є внутрішньо переміщеними особами.

Відповідно до укладених договорів технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами) було забезпечено 1 702 потерпілих, серед яких 39 внутрішньо переміщені особи.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 61 потерпілого, в тому числі 9 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 619 осіб з інвалідністю, на постійний сторонній догляд – 2 001 особа, на побутове обслуговування – 2 448 потерпілих, серед яких відповідно 132, 251 та 263 – внутрішньо переміщені особи.

Також за І півріччя 2021 року здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 94 потерпілим, в тому числі для 15 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 88 потерпілих, у тому числі для 1 внутрішньо переміщеної особи профінансовано придбання слухового апарату.

Крім цього, впродовж І півріччя 2021 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 2 841 особи з інвалідністю.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, які забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з вимогами постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб» за звітний період складає 800 осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України