Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2017 року

13.11.2017

Забезпечення застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 9 місяців 2017 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

З метою забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей послугами з реабілітаційного лікування виконавчою дирекцією Фонду здійснено закупівлю послуг з відновлювального лікування (медичної реабілітації) застрахованих осіб і членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на 2017 рік.

За 9 місяців 2017 року послуги з відновлювального лікування (медичної реабілітації) застрахованих осіб і членів їх сімей отримали 18317 застрахованих осіб та 1194 дітей у супроводі дорослих.

Згідно із зведеними звітними даними, що надійшли від робочих органів виконавчої дирекції Фонду, та на підставі їх аналізу, впродовж трьох кварталів 2017 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 9468 потерпілих на виробництві (в тому числі – медичною реабілітацією (відновною терапією) у санаторно-курортних закладах – 715 осіб), серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 369 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення за 9 місяців 2017 року в аптечних закладах було забезпечено 16566 осіб, в тому числі 706 внутрішньо переміщених осіб.

Санаторно-курортним лікуванням за звітний період забезпечено 4388 осіб (інваліди внаслідок трудового каліцтва та супроводжуючі особи) відповідно до визначеної потреби, із яких 210 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів із протезно-ортопедичними підприємствами було забезпечено 2359 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 68 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) протягом 9 місяців 2017 року забезпечено 152 потерпілих, в тому числі – 20 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж трьох кварталів 2017 року виплати на спеціальний медичний догляд отримали 729 інвалідів внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2484 особи, на побутове обслуговування – 3082 потерпілих, серед яких відповідно 168, 340 та 366 – внутрішньо переміщених осіб.

Також здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 110 інвалідам, в тому числі для 23 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 206 потерпілих, серед яких для 1 внутрішньо переміщеної особи профінансовано придбання слухового апарату.

Крім цього, впродовж звітного періоду проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3924 інвалідів, в тому числі для 110 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12.01.2015 за № 6/26451), за звітний період складає 1582 особи.

За результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом 9 місяців 2017 року, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи, в тому числі потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечувалися медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України