Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Контроль за використанням коштів Фонду за 9 місяців 2017 року

13.11.2017

Згідно із статтею 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Фонд соціального страхування України має право перевіряти достовірність відомостей, поданих роботодавцем для отримання коштів Фонду, дотримання порядку використання роботодавцем виділених йому коштів Фонду; накладати і стягувати фінансові санкції та адміністративні штрафи, передбачені Законом, за порушення вимог цього Закону.

Згідно із даними звітів робочих органів виконавчої дирекції Фонду, результати роботи, проведеної за 9 місяців 2017 року, характеризуються наступними даними:

- у страхувальників проведено 38,9 тис. перевірок щодо використання коштів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, що на 4,2 тис., або на 9,7% менше, ніж за аналогічний період 2016 року;

- винесено 16,7 тис. рішень про повернення сум неправомірних витрат та застосування фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 26,4 млн. грн, із яких сплачено – 24,3 млн. грн, або 92%;

- згідно із вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення до посадових осіб страхувальників, які допустили порушення, застосовані адміністративні стягнення та накладено 9,1 тис. штрафів на загальну суму 1,5 млн. грн, які сплачені, з урахуванням сплати сум штрафів, застосованих у минулих роках, на 96,6%.

Всього за 9 місяців 2017 року донараховано до бюджету Фонду за результатами перевірок, проведених у страхувальників щодо використання коштів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (з урахуванням адміністративних стягнень) – 27,9 млн. грн страхових коштів, що майже на 1,0 млн. грн, більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України