Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

20.11.2017

У період з 13 по 17 листопада в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

13 листопада за участю головного спеціаліста відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві М.Хоменчука в ТОВ «Селтон» проведено нараду на тему: «Основні обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці».

13 листопада страховий експерт з охорони праці Вознесенівського відділення м. Запоріжжя управління виконавчої дирекції у Запорізькій області І.Коваль взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в департаменті фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради.

13 листопада представниками Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області проведено семінар з керівниками та головними бухгалтерами підприємств, установ та організацій міста про зміни в законодавстві. На зустрічі обговорювалися питання забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду відновлювальним лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

13 листопада страховим експертом з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук на базі ТОВ «Плодоовочевий комбінат» проведено засідання «круглого столу» з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

13 листопада начальник відділу профілактики виробничого травматизму та страхових виплат Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Б.Рудик взяв участь у семінарі в районному центрі зайнятості та проінформував слухачів з питань охорони праці під час укладання трудового договору.

13 листопада проведено засідання «круглого столу» з представниками підприємств Малиновського району на тему: «Обов’язкові медичні огляди працівників певних категорій» за участю страхового експерта з охорони праці Малиновського відділення м. Одеси управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

13-14 листопада відбулася тематична нарада з керівництвом ТОВ «Фермерське господарство «Агросвіт 2006» за участю головного спеціаліста Васильківського відділення виконавчої дирекції Фонду в Київській області на тему: «Попередження виробничого травматизму. Профілактика нещасних випадків та професійних захворювань на підприємстві».

13-16 листопада начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасного випадку на підприємстві КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

13-17 листопада страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області провів перевірку стану охорони праці та профілактичних заходів в комунальній установі «Вижницька ЦРЛ», надав практичну допомогу щодо розроблення інструкцій з охорони праці, проведення інструктажів з охорони праці з найманими працівниками.

14 листопада страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козирем проведено нараду з колективом ТОВ «ЦПК» з питань охорони праці, дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання виробничому травматизму та професійній захворюваності, а також тимчасовій втраті працездатності.

14 листопада за участю страхового експерта з охорони праці Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області у ВАТ «Автотранс «Голта» разом з представниками УСЗН Первомайської міської ради проведено семінар з питань легалізації зайнятості, охорони та умов праці.

14 листопада в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» за участю головного спеціаліста відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Пількевич проведено семінар на тему: «Організація роботи з охорони праці на підприємстві».

14 листопада головний спеціаліст Козелецького відділення та його представник у Бобровицькому районі управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Горлач взяла участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався в ТОВ «Армійське» (с. Травкіне Бобровицького району).

14 листопада за участю страхового експерта з охорони праці Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомського відбулося засідання «круглого столу» з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці з керівниками центрів загальної практики сімейної медицини в КЗ «Дубенський районний центр медико-санітарної допомоги».

14 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’ян провів навчання та перевірку знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Форшнер – Україна».

14 листопада за участю начальника Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Микитейчука та головного спеціаліста відділення І.Стасюка відбулося засідання «круглого столу» з головними бухгалтерами та головами комісій з питань соціального страхування відділу освіти Борщівської РДА, Борщівської ЦРКЛ, Скала-Подільської ТМО щодо обговорення питань нарахування всіх видів допомог, своєчасності подачі заявок, розрахунків, реабілітаційного лікування.

14 листопада начальник Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції в Тернопільській області Н.Цубера та головний спеціаліст відділення Г.Хома провели семінар-навчання з працівниками територіального центру соціального обслуговування Теребовлянської МР щодо видів матеріального забезпечення та соціальних послуг, які надаються Фондом соціального страхування України, та профілактики виробничого травматизму.

14 листопада головним спеціалістом Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Бондар проведено інформаційно-консультативний семінар з охорони праці в філії Ізяславського НВК №5 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.П. Онищука, гімназія Васьковецький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий садок» на тему: «Попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації та обслуговування котельнь і опалювального обладнання в навчальних та дошкільних закладах освіти. Вимоги безпеки під час експлуатації системи газопостачання і газовикористовувального обладнання».

14 листопада головний спеціаліст Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у навчанні з питань охорони праці директорів та заступників директорів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Пирятинського міського відділу освіти.

14 листопада страхові експерти з охорони праці Мирноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели семінар на тему: «Попередження виробничого травматизму у вугільній промисловості» на базі ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля».

14 листопада страховий експерт з охорони праці Костянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Чумаченко провів з працівниками Констянтинівського управління по газопостачанню та газифікації нараду на тему: «Профілактика виробничого травматизму».

14 листопада начальник Тростянецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяла участь у проведенні засідання «круглого столу» з соціальними партнерами Тростянецького району на тему: «Внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального страхування. Легалізація заробітної плати та стягнення заборгованості органами ДВС згідно виконавчих листів».

15 листопада з метою організації систематичного прийому громадян і надання їм послуг з питань соціального страхування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» працівники Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели «День Бахмутського відділення в Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді».

15 листопада заступник начальника - начальник відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Сауляк взяла участь у навчанні для посадових осіб підприємств м. Запоріжжя та Запорізької області в ДП «Запорізький навчально-курсовий комбінат» ДПАТ «Будівельна компанія «Укрбуд» на тему: «Основні положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

15 листопада за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Колесника, заступника начальника управління Є.Цислінського, начальника відділу медичних та соціальних послуг О.Трофимчук, заступника начальника відділу експертизи тимчасової непрацездатності Т.Жук та заступників головних лікарів з експертизи тимчасової непрацездатності, голів ЛКК Рівненської обласної клінічної лікарні, Центральної міської лікарні м. Рівне відбулося засідання «круглого столу» з питань проведення реабілітаційного лікування за рахунок коштів Фонду у 2018 році.

15 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму, організаційної та кадрової роботи – страховий експерт з охорони праці Рахівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області Й.Фелнер взяв участь у семінарі з питань державного соціального страхування та медико–соціальної реабілітації застрахованих осіб у МКП «Рахівкомунсервіс».

15 листопада головний спеціаліст - страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області А.Гапоненко взяв участь у селекторній нараді разом з працівниками служби охорони праці АТ «Прикарпаттяобленерго» та працівниками і посадовими особами філії «Верховинський РЕМ». На нараді було обговорено причини настання нещасного випадку, який стався з електрослюсарем з ремонту устаткування РП ВДЕО філії «Верховинський РЕМ» АТ «Прикарпаттяобленерго».

15 листопада за участю головного спеціаліста - страхового експерта з охорони праці Калуського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області А.Яніцького на базі ТзОВ «КарпатСмоли» відбувся семінар-нарада з питань організації роботи служби охорони праці та впровадження профілактичних заходів щодо недопущення нещасних випадків.

15 листопада відбувся семінар за участю страхового експерта з охорони праці Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області з працівниками Міськтерцентру на тему: «Забезпечення належного стану охорони праці в осінньо-зимовий період, стан виробничого травматизму за 9 місяців 2017 року»

15 листопада страховим експертом з охорони праці Бериславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Паламарчуком підготовлено та проведено нараду з трудовим колективом підприємства ДСП «Агрофорум-2» з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

15 листопада страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Е.Агеєнко взяв участь у розслідуванні нещасного випадку зі смертельним наслідком у ЗОШ №8 (відділ освіти Уманської міської ради).

15 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області відбувся семінар щодо проведення медичних оглядів працівників підприємств міста у 2018 році, проблеми в організації їх проведення, обов’язки роботодавця щодо організації попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці.

15 листопада проведено засідання «круглого столу» з представниками підприємств Малиновського району на тему: «Фінансування охорони праці на підприємствах» за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму Малиновського відділення м. Одеси управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

15 листопада начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Забара провела нараду з питань державного соціального страхування за участю сільських голів та голів об’єднаних територіальних громад Глухівського району щодо надання матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві та членам їх родин.

16 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбувся семінар-нарада з представниками департаменту охорони здоров’я, головами лікувально-консультаційних комісій лікувально-профілактичних закладів Дніпропетровської області, що мають стаціонари, на тему: «Організація лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів».

16 листопада заступник начальника Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Садовий провів семінар-нараду з питань охорони праці у КП «Путивльтепловий район» щодо дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання нещасним випадкам виробничого травматизму.

16 листопада начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Нашиванько провів нараду за підсумками діяльності управління виконавчої дирекції Фонду та його відділень за 9 місяців 2017 року.

16 листопада начальник відділу соціальних послуг Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Чайковська виступила на семінарі для роботодавців, який було проведено Чернігівським міським центром зайнятості. Вона ознайомила слухачів з порядком призначення матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду. Водночас, доведено інформацію про можливість отримання соціальних послуг з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

16 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області відбулася нарада за участю фахівців з питань надання матеріального забезпечення, страхових виплат та медико-соціальних послуг управління та відділень щодо підсумків роботи за 9 місяців 2017 року, про внесення змін до деяких законодавчих актів та інше.

16 листопада за участю заступника начальника Ізюмського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Харківській області проведено навчання з питань охорони праці для спеціалістів, відповідальних за охорону праці КЗОЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер № 4».

16 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Попаснянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у нараді на ВП «Шахта Гірська» ДП Первомайськвугілля» на тему: «Стан охорони праці на підприємстві. Заходи з поліпшення умов праці та профілактики професійних захворювань».

16 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Тернівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області О.Ровна взяла участь в нараді з охорони праці на тему: «Аналіз нещасного випадку з тяжким наслідком», що відбулась у ВСП шахтоуправління «Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»

16 листопада начальник відділу страхових експертів з охорони праці Мирноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецької області О.Колікова взяла участь у нараді на базі ТОВ «Вуглепромтранс» на тему: «Фінансування і стимулювання, економіка охорони праці та промислової безпеки».

16 листопада завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Рубіжанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у засіданні комісії з питань охорони праці щодо дотримання законодавства з охорони праці на КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго».

16 листопада заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Заклекта взяв участь у семінар-практикумі голів комісій із соціального страхування - голів профспілкових організацій працівників державних установ, де поінформував про реорганізацію та перспективи подальшого розвитку системи соціального страхування в області, висвітлив питання здійснення соціального страхування за кошти Фонду за основними напрямами діяльності.

16 листопада заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Г.Стахів взяв участь у навчанні з питань охорони праці, яке проводив головний навчально-методичний центр Держпраці для керівних працівників державного підприємства Міністерства оборони України «Луцький ремонтний завод «Мотор», що спеціалізується на ремонті авіаційних турбореактивних двигунів для сучасних бойових літаків.

17 листопада відбулося навчання для працівників управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області методистом-психологом Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Г.Несмашною на тему: «Психологічна допомога та навики спілкування з потерпілими на виробництві, застрахованими особами, профілактика емоційного вигорання працівників».

17 листопада відбулося засідання «круглого столу» з питань надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм на базі ТОВ «Гараж Мобайл Груп» за участю головного спеціаліста Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області та представників відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської райдержадміністрації.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України