Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

27.11.2017

У період з 20 по 24 листопада в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

20 листопада за ініціативи страхових експертів з охорони праці Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області на базі ДП «ВК» Краснолиманська» відбувся семінар-нарада з охорони праці на тему: «Удосконалення системи управління охороною праці та її впровадження на ДП «ВК» Краснолиманська» в реальних економічних умовах підприємства».

20 листопада начальник Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Жук та начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення О.Самарцева взяли участь у нараді з представниками підприємств, установ та організацій м. Енергодара, на якій обговорили питання щодо порядку сплати єдиного внеску, здачі звітності в нових умовах роботи Фонду соціального страхування України, профілактики виробничого травматизму.

20 листопада відбулось засідання «круглого столу» з питань розрахунку листків непрацездатності, організації роботи комісії із соціального страхування та змін у законодавчій базі загальнообов’язкового державного соціального страхування України з представниками фізичних осіб-підприємців Києво-Святошинського району за участю працівників Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області

20-21 листопада страховий експерт з охорони праці Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївської області взяв участь у проведенні навчання з питань охорони праці роботодавців і керівників структурних підрозділів підприємств, установ та організацій Миколаївської області в Первомайській філії ДП «Миколаївський ЕТЦ».

20 та 22 листопада страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Е.Агеєнко взяв участь у засіданні комісії з розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком в ЗОШ №8 відділу освіти Уманської міської ради.

21 листопада головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області та його представник у Бобровицькому районі Т.Горлач взяла участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався в ТОВ «Армійське» (с. Травкіне Бобровицького району), та виступила перед працівниками з питань безпечного виконання робіт при навантаженні зерна на транспортні засоби.

21 листопада начальник Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Криворот виступив з лекцією на тему: «Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» на навчанні з питань охорони праці у Прилуцькому навчальному підрозділі КП «Чернігівській обласний навчально-курсовий комбінат» Чернігівської обласної ради.

21 листопада начальник Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області Г.Попович взяв участь у нараді з питань охорони праці з керівниками підприємств та організацій м. Сваляви.

21 листопада на базі Музею історії міста Краматорська відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Навчання та перевірка знань з питань охорони праці у музеях» з керівниками та іншими спеціалістами установи за участю начальника відділу – страхового експерта з охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області.

21 листопада за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму – страхового експерта з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області проведена нарада з працівниками селянського фермерського господарства «Мрія» на тему: «Дотримання вимог техніки безпеки при виконанні робіт в осінньо-зимовий період».

21 листопада страховим експертом з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук на базі ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» проведено засідання «круглого столу» з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

21-22 листопада відбулася тематична нарада з керівництвом виробничо-комерційної фірми «АМРА» за участю страхових експертів з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Київській області на тему: «Попередження виробничого травматизму. Профілактика нещасних випадків та професійних захворювань на підприємстві».

21-24 листопада страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області провів перевірку стану охорони праці та профілактичних заходів у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва, надав практичну допомогу щодо розроблення інструкцій з охорони праці, проведення інструктажів з охорони праці з найманими працівниками.

22 листопада заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Я.Харченко і заступник начальника відділу експертизи тимчасової непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Н.Зарицька провели семінар-нараду з головними бухгалтерами сільських, селищних, міських рад області, на якій було обговорено питання змін в законодавстві щодо соціального страхування, про порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення та порядок оформлення листків непрацездатності.

22 листопада спеціаліст Зіньківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області І.Батряк взяв участь у нараді з відповідальними працівниками та інженерами з охорони праці сільськогосподарських підприємств району на тему: «Технічний огляд, експертне обстеження вантажопідіймальних кранів».

22 листопада страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло взяв участь у проведенні семінару з питань профілактики виробничого травматизму та надання матеріального забезпечення за соціальним страхуванням.

22 листопада завідувачем сектору страхових експертів з охорони праці Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Ю.Кібірєвим у навчальному центрі ТОВ АСУ м. Слов’янська проведено навчання керівників та спеціалістів з охорони праці медичних закладів та виробничих підприємств міста з питань порядку розслідування нещасних випадків та профзахворювань на підприємствах.

22 листопада спеціалістами відділу експертизи тимчасової непрацездатності та відділу медичних і соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області проведено спільний робочий семінар-навчання з керівниками та головами відбіркових комісій закладів охорони здоров’я, управлінь охорони здоров’я щодо роз’яснення нового Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

22 листопада проведено нараду з лікарями КП «Балтська центральна районна лікарня» на тему: «Про відновлювальне лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно–курортних закладів за вибором застрахованої особи з 01.01.2018 року» за участю начальника Балтського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

22 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області під керівництвом начальника управління Ф.Бортняка відбулася розширена нарада начальників районних та Тернопільського міського відділень та керівників структурних підрозділів управління. Розглянуто питання щодо роботи з погашення страхувальниками заборгованості перед Фондом. Обговорили стан справ із забезпечення застрахованих осіб реабілітаційними путівками. Також на нараді аналізували причини зростання кількості листків та днів непрацездатності в Тернопільській області.

22 листопада страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у семінарі на ДП завод «Електроважмаш» на тему: «Аналіз виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємстві».

23 листопада страховим експертом з охорони праці Правобережного відділення міста Дніпро управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області В.Калашніковим в ТОВ НВП «Укрметпром» проведено семінар на тему: «Виробничий травматизм на підприємствах металургійного виробництва та соціальний захист потерпілих внаслідок нещасного випадку».

23 листопада страховий експерт з охорони праці Житомирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду України у Житомирській області Г.Діброва провела навчання для працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки на КП «Житомирське травмайно-тролейбусне управління».

23 листопада страхові експерти з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області спільно з представниками 22 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області та Центральної міської лікарні м. Торецька провели семінар на базі Торецького міського відділу освіти за участю спеціалістів служб охорони праці навчальних закладів міста на тему: «Охорона праці, пожежна безпека та безпека життєдіяльності у навчальних закладах міста».

23 листопада заступником начальника Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Прокопчук проведено семінар-навчання з фізичними особами-підприємцями, бухгалтерами фізичних осіб - підприємців, самозайнятими особами, які проводять незалежну професійну діяльність, з питань нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах застрахованим особам.

23 листопада страховий експерт з охорони праці Олександрівського відділення м. Запоріжжя управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Циганок провела зустріч з трудовим колективом ТОВ «ЗАЗОСНАСТКА» на тему: «Дбайливе ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки, які можуть призвести до травмування, а то і смерті – право і обов’язок працівника».

23 листопада з метою профілактики нещасних випадків на виробництві, подолання тенденції зі збільшення кількості таких випадків проведено семінар-тренінг з керівниками – відповідальними за охорону праці у виробничих підрозділах Одеської залізниці за участю заступника начальника відділення, начальника відділу профілактики виробничого травматизму Приморського відділення м. Одеси управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

23 листопада начальник Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області О.Бровко взяв участь у навчанні та наданні допомоги в розробленні комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці у ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

23 листопада начальник відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Біловус взяв участь у семінар-нараді з представниками автотранспортних підприємств, асоціацій перевізників Львівської області на тему: «Стан охорони праці та безпеки руху на підприємствах автомобільного транспорту Львівщини; шляхи зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та травматизму під час здійснення перевезень автомобільним транспортом».

23 листопада страховим експертом з охорони праці Харківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області спільно з представником Держпраці та спеціалістами з умов праці УПСЗН Харківської райдержадміністрації проведено спільний семінар для працівників КП Харківської районної ради «Комуненерго». Обговорено питання дотримання правил техніки безпеки на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань, а також питання щодо прав громадян та гарантій соціального страхування.

24 листопада завідувач сектору виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко провів семінар-нараду з питань охорони праці у ТОВ «Еталон», під час якої надано консультації та роз’яснення інженерно-технічним працівникам з ведення обліку нещасних випадків на виробництві та проведення розслідувань, розроблення заходів з попередження випадків травматизму та професійних захворювань.

24 листопада начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Херсонській області С.Главацька виступила з доповіддю на нараді з головними бухгалтерами організацій та установ бюджетної сфери.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України