Головна » Прес-центр » Новини

Звернення директора виконавчої дирекції Фонду Євгена Баженкова з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

01.12.2017

Шановні співвітчизники!

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день започатковано у 90-х роках двадцятого століття Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення, як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

Одним з головних напрямів роботи Фонду соціального страхування України є турбота про тих людей, які в результаті професійних захворювань чи травм на виробництві, стали інвалідами трудового каліцтва.

На долю людей з обмеженими фізичними можливостями випали нелегкі випробування, однак, вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Ми допомагаємо їм інтегруватися в сучасне суспільство, самореалізуватися і духовно зростати. Забезпечуємо ефективним комплексом медичної реабілітації, санаторно-курортного лікування, аби повернути їх до повноцінного життя, залучаємо до активного громадського життя шляхом проведення щорічних всеукраїнських спартакіад серед потерпілих «Сила духу».

Звертаюся зі словами глибокої поваги та шани до усіх тих, хто виявляє виняткову силу волі і мужність, долаючи нелегкі випробування долі.

Також хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них.

Від щирого серця бажаю всім нашим потерпілим та їх рідним доброго здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

 

З повагою

 

Директор виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

Євген Баженков

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України