Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

04.12.2017

У період з 27 листопада по 1 грудня в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

27 листопада заступник начальника відділу - страховий експерт з охорони праці Олександрівського відділення м. Запоріжжя управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський прочитав лекцію студентам економіко-правничого коледжу ЗНУ на тему: «Дбайливе ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки, які можуть призвести до травмування і смерті – право і обов’язок працівника».

27 листопада за участю начальника Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Філіц відбулося засідання «круглого столу» у КЗОЗ «Дубровицька центральна районна лікарня» щодо запровадження нового механізму забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

27 листопада завідувач сектору виробничого травматизму та медичної реабілітації Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук взяв участь у навчанні керівників установ та організацій, інженерів з питань охорони праці міста Володимир-Волинський у Волинському обласному НВК та прочитав лекцію про основні засади законодавства про загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

27 листопада за участю страхового експерта з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області відбулася нарада у КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №20» на тему: «Про вжиття заходів, спрямованих на профілактику нещасних випадків».

27 листопада за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області І.Луцишина та начальника відділу медичних та соціальних послуг управління О.Починок проведено семінар-навчання зі спеціалістами відділень, що відповідають за забезпечення медичними та соціальними послугами потерпілих на виробництві та застрахованих осіб.

27 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області відбулася нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів області за участю працівників відділу експертизи тимчасової непрацездатності щодо обґрунтованості продовження листків непрацездатності та реабілітації в санаторно-курортних закладах.

27 листопада за ініціативи начальника Покровського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А.Солонікової на базі комунальної лікувально-профілактичної установи «Родинська міська лікарня» відбувся семінар-нарада з лікарями закладу на тему: «Про новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

27 листопада начальником Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Чумаченко, заступником начальника відділення І.Доленко та начальником відділу з питань тимчасової непрацездатності О.Лещенко проведено тренінг для членів комісій з соціального страхування бюджетних установ і організацій міста Бахмута на тему: «Практичне застосування законодавства України в роботі комісій з соціального страхування».

27 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбувся семінар для працівників районних (міських) відділень з питань впровадження нового Порядку направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

28 листопада страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козирем проведено нараду з колективом відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації з питань охорони праці, дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання виробничому травматизму та професійній захворюваності, надання послуг з питань тимчасової втрати працездатності.

28 листопада завідувач сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Максименко на базі Херсонської дирекції ПАТ «Херсонгаз» провів нараду на тему: «Профілактика нещасних випадків на виробництві відповідно до вимог законодавства України про охорону праці».

28 листопада начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Нашиванько за допомогою засобів електронного зв’язку провів нараду з працівниками відділень та керівниками лікувальних закладів області, на якій було розглянуто питання про новий Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

28 листопада головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області та його представник у Бобровицькому районі Т.Горлач взяла участь у розслідуванні нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався в їдальні військової частини А 0665 (смт Десна Козелецького району), та провела нараду з працівниками їдальні на тему: «Соціальні гарантії для працюючих».

28 листопада на базі Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області за участю страхового експерта з охорони праці Н.Пивоварової відбулася нарада з інженерами з охорони праці підприємств району з питань безпеки діяльності на підприємствах.

28 листопада за участю начальника та головного спеціаліста Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулося засідання «круглого столу» в приміщенні Обухівської ЦРЛ з питання впровадження нового Порядку направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

28 листопада завідувач сектору – страховий експерт з охорони праці Рахівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області Й.Фелнер взяв участь у семінарі з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці та проведення профілактичних заходів у філії «Рахівська ДЕД» Закарпатського облавтодору.

28 листопада страховий експерт з охорони праці Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у засіданні «круглого столу» з питань охорони праці за участю завідувачів пунктами ветеринарної медицини в Крижопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини, на якому обговорювалися заходи з охорони праці, які зменшують ризик настання виробничого травматизму в зимовий період.

28 листопада страховим експертом з охорони праці Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області проведено семінар щодо легалізації зайнятості, охорони і безпеки праці для працівників КВНЗ «Первомайський медичний коледж» разом із спеціалістами УСЗН Первомайської міської ради.

28 листопада в приміщенні Хорольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області проведено семінар-нараду за участю працівників Хорольської райдержадміністрації з питань дотримання чинного законодавства та організації роботи з охорони праці в сільськогосподарських підприємствах та виконання норм Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

28 листопада головний спеціаліст - страховий експерт з охорони праці Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області К.Кушнєрова взяла участь у семінарі з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

28 листопада начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Лаврик спільно з керівниками структурних підрозділів та за участю обласного позаштатного фахівця з експертизи тимчасової непрацездатності управління охорони здоров’я облдержадміністрації Н.Мальованої провела семінарські навчання з працівниками відділень щодо запровадження з 1 січня 2018 року нового механізму забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм та умов відшкодування Фондом оздоровницям коштів, витрачених на ці цілі.

28 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області відбулося скайп-навчання з працівниками відділень на тему «Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

28 листопада начальник Підволочиського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області В.Городницький виступив на сесії Підволочиської районної ради з питань проходження застрахованими особами та членами їх сімей реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах України, а також правильного оформлення листків непрацездатності.

28 листопада в КП «Київавтошляхміст» за участю головного спеціаліста управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко проведено нараду на тему: «Порядок проведення атестації робочих місць».

28 листопада в Голосіївській районній державній адміністрації за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Бочарової проведено засідання «круглого столу» на тему: «Забезпечення ефективного управління охороною праці в районних медичних закладах охорони здоров’я».

28 листопада за участю начальника Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Опалько, представників Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення, Костопільської МСЕК, КЗ «Сарненська центральна лікарня», а також представників громадських організацій інвалідів в Сарненському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Сприяння адаптації людей з інвалідністю на робочому місці та їх підтримка після працевлаштування».

29-30 листопада заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області І.Бурніс взяла участь у навчанні з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності з метою упередження неправомірного використання коштів Фонду, проведення роз’яснювальної роботи із страхувальниками щодо змін законодавства та його застосування при призначенні і виплаті допомоги з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах.

29 листопада страхові експерти з охорони праці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяли участь у проведенні розслідування нещасного випадку в КЖРЕП м. Чернівці.

29 листопада в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області проведено семінар з працівниками фінансових підрозділів відділень з актуальних питань складання фінансової і бухгалтерської звітності та роботи в системі єдиної інформаційно-аналітичної системи «Мегаполіс бухгалтерія».

29 листопада у Хмельницькому міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області відбулася презентація для працівників відділення нового порядку направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, яку провели заступник начальника відділення В.Лаврентів та начальник відділу страхових виплат, матеріального забезпечення та контролю Т.Мозолюк.

29 листопада в залі засідань Хмельницької районної ради проведено семінар-навчання для керівників, голів комісій із соціального страхування, головних бухгалтерів та інженерів з охорони праці підприємств, установ та організацій Хмельницького району з питань застосування чинного законодавства щодо запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням на підприємствах, надання матеріального забезпечення застрахованим особам, членам їх сімей та потерпілим на виробництві, а також забезпечення реабілітаційним лікуванням у санаторіях.

29 листопада начальником відділу - страховим експертом з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Черкас організовано та проведено семінар у КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» з питань надання консультацій та рекомендацій щодо розроблення та функціонування системи управління охороною праці та інструкцій з охорони праці.

30 листопада начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацька провела засідання «круглого столу» з інвалідами праці Херсонщини на тему: «Фонд соціального страхування України на шляху до захисту прав людини за європейськими нормами».

30 листопада страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь у семінарі на тему: «Охорона праці на підприємствах зернопереробної галузі», який проведено за сприяння управління Держпраці в Чернігівській області на базі ПАТ «Млибор», та на якому були розглянуті питання охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна.

30 листопада з метою профілактичної роботи щодо попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві за участю головного спеціаліста - страхового експерта з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено семінар–нараду на тему: «Безпечне проведення польових робіт сільгосппідприємствами, фермерськими господарствами в осінньо-зимовий період. Заходи безпеки для сторожів в осінньо-зимовий період».

30 листопада начальник відділу виробничого травматизму та страхових виплат - страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук взяв участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці в Косівському центрі дитячої творчості.

1 грудня відбулася робоча зустріч з керівниками підприємств та організацій Воловецького району за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’яна з питань профілактики виробничого травматизму та впровадження СУОП.

1 грудня відбулася зустріч представників управління та Приморського відділення м. Одеси управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області з членами громадської організації інвалідів Одеського морського торговельного порту та його керівництвом, на якій висвітлено основні питання щодо страхових виплат, надання медико-соціальних послуг та реабілітації потерпілих на виробництві.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України