Головна » Прес-центр » Новини

Відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду

06.12.2017

6 грудня 2017 року відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду.

На засіданні заслухано інформацію щодо документів, які надійшли від інститутів громадянського суспільства стосовно участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради Фонду.

Крім того, розглянуто питання про формування списку учасників установчих зборів, кандидатур до складу Громадської ради Фонду.

Також визначено процедуру проведення рейтингового голосування за кандидатури до складу Громадської ради Фонду. Схвалено порядок проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду та проект їх порядку денного.

Затверджено зміст повідомлення щодо списку учасників установчих зборів, кандидатур до складу Громадської ради та відомостей про них, які розміщено на офіційному веб-сайті Фонду у розділі «Про Фонд – Громадська рада Фонду».

Нагадуємо, що установчі збори відбудуться 14 грудня 2017 року.

 

              

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України