Головна » Прес-центр » Новини

Фонд і Міністерство молоді та спорту підписали меморандум про партнерство та співробітництво

21.12.2017

Фонд соціального страхування України і Міністерство молоді та спорту України домовилися про розширення співпраці у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування українських спортсменів, що беруть участь у внутрішніх та міжнародних змаганнях. Меморандум про співпрацю у цій сфері 21 грудня 2017 року підписали директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков та Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Меморандум передбачає здійснення спільними зусиллями сторін заходів, направлених на створення сприятливих умов для надання допомоги спортсменам та тренерам, членам штатних національних збірних команд в разі настання нещасного випадку під час навчально-тренувальної діяльності та професійного захворювання, що спричинили втрату працездатності.

Сторони визначили важливим формування та використання експертного середовища для моніторингу та профілактики страхових випадків, обміну інформацією про нещасні випадки та професійні захворювання у сфері фізичної культури і спорту, інформування працівників сфери фізичної культури і спорту з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування, стимулювання суб’єктів соціального страхування в поліпшенні умов та підвищенні рівня безпеки праці.

Фонд і Міністерство молоді та спорту домовились про співпрацю щодо організації семінарів для представників спортивних об’єднань та товариств, Національного олімпійського комітету з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування та профілактики нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань.

«Підписання меморандуму між Фондом та Міністерством є важливим кроком у напрямі розвитку та вдосконалення сфери загальнообов’язкового державного соціального страхування», - відзначив під час підписання директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

 

Меморандум про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України