Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

26.12.2017

У період з 18 по 22 грудня в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

18 грудня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався в територіальному центрі соціального обслуговування.

18 грудня за участю страхового експерта з охорони праці Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомського відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування для осіб-підприємців, суб’єктів малого та середнього бізнесу.

18 грудня завідувач сектору профілактики виробничого травматизму Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Гайдеров взяв участь у семінарі з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві з працівниками і посадовими особами ТДВ «Швейна фабрика «Україна».

18 грудня за участю заступника начальника Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Л.Касараби відбулася зустріч з працівниками ТОВ «Борщівський сирзавод» щодо нарахування матеріального забезпечення за листами непрацездатності.

18 грудня заступник начальника Кременецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області П.Барабаш зустрівся з головами комісій з соціального страхування відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької райдержадміністрації та Кременецької міської ради, де ознайомив їх з новим порядком направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

18 грудня відбулось засідання «круглого столу» з питань розрахунку листків непрацездатності, організації роботи комісії з соціального страхування та змін у законодавчій базі загальнообов’язкового державного соціального страхування для представників ТОВ «ВіДі Еліт», ТОВ «ВіДі Автострада», ТОВ «Агробудівельний альянс «Астра» за участю начальника сектору страхових виплат та матеріального забезпечення та головних спеціалістів Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області.

18 грудня начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Л.Козинська взяла участь у семінарі провідних лікарів Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та під час виступу детально розповіла про особливості нового механізму надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, який запроваджується з 1 січня 2018 року.

18–22 грудня начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасних випадків на підприємствах КП «Луцьке підприємство електротранспорту», Волинський академічний обласний музичний драматичний театар ім. Т.Г. Шевченка, ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», КЗ «Луцька гімназія №18», головне територіальне управління юстиції у Волинській області, Волинська філія ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Євровуд Україна», ТзОВ «Луцькспецбуд», МП «Полум’я», філія Луцька ДЕД «Волинський облаавтодор».

19 грудня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у розслідуванні смертельного нещасного випадку, що стався на підприємстві РКСЛП «Корюківкаліс».

19 грудня страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козирем проведено нараду з колективом Національного природного парку «Олешківські піски» з питань охорони праці, дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання виробничому травматизму та професійній захворюваності і надання послуг з питань тимчасової втрати працездатності.

19 грудня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Ю.Кібірєв взяв участь у засіданні «круглого столу» зі спеціалістами з охорони праці та керівниками підприємств м. Слов’янська на тему: «Мета та завдання розслідування нещасних випадків на виробництві та профілактика травматизму».

19 грудня у приміщенні Вугледарської центральної міської лікарні спеціалісти сектору медичних та соціальних послуг та сектору з питань тимчасової непрацездатності Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели семінар з представниками Вугледарської міської лікарні та Вугледарського центру первинної медико-санітарної допомоги на тему: «Аналіз первинної медичної документації».

19 грудня проведено засідання «круглого столу» з представниками підприємств Малиновського району м. Одеси на тему: «Охорона праці на малих підприємствах» за участю страхового експерта з охорони праці Малиновського відділення м. Одеси управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

19 грудня відбулося засідання «круглого столу» з питань внесення необхідних змін до Порядку розслідування нещасних випадків, що сталися з особами, які працюють на умовах цивільно–правового договору, фізичними особами - підприємцями, особами, які проводять незалежну професійну діяльність, членами фермерського господарства за участю в.о. начальника та страхового експерта з охорони праці Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області.

19 грудня відбулася нарада за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубини з працівниками УМК «Центральна» з питань аналізу стану виробничого травматизму, попередження виробничого травматизму, вжиття усіх потрібних заходів для недопущення його зростання.

19 грудня відбулася зустріч начальника Кіцманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області з головним лікарем, заступниками головного лікаря, завідувачами відділень та головою ЛКК КУ «Кіцманська ЦРЛ» щодо організації відновлювального лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України та порядку відшкодування витрат за надані послуги за рахунок коштів Фонду у 2018 році.

20 грудня начальник Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області Г.Попович взяв участь у засіданні «круглого столу» з питань охорони праці у Свалявській загальноосвітній школі №3.

20 грудня на базі Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області за участю начальника відділу з питань тимчасової непрацездатності О.Молодченко проведено семінар зі страхувальниками Волноваського району на тему: «Посилення роботи щодо своєчасного призначення матеріального забезпечення застрахованим особам та надання заяв-розрахунків на отримання фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України і недопущення неправомірного використання коштів Фонду».

20 грудня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Сидоренко взяв участь у нараді для страхувальників Широківського району на тему: «Організація проведення розслідувань нещасних випадків згідно з вимогами Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

20 грудня у ДП «Запорізький навчально-курсовий комбінат» заступником начальника управління - начальником відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Сауляк прочитано 2 лекції посадовим особам ТОВ «Метінвест Промсервіс» та інших підприємств м. Запоріжжя та Запорізької області на тему: «Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

20 грудня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області С.Пищола провів робочу нараду в Інституті луб’яних культур НААН України щодо дотримання чинного законодавства з питань охорони праці і проведення профілактичної роботи на підприємстві.

20 грудня страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Е.Агеєнко взяв участь в роботі комісії з питань охорони праці ТОВ «Епіцентр». Було проведено перевірку знань з питань охорони праці у працівників товариства.

20-22 грудня головний спеціаліст відділу профілактики виробничого травматизму Другого Львівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Г.Маляренко взяла участь у навчанні і перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТзОВ «Компанія «Грифон».

21 грудня в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області було проведено семінар на тему: «Безпека праці в закладах охорони здоров’я області» за участю керівного складу управління, страхових експертів з охорони праці відділень, представників управління Держпраці у Сумській області, обласної ради профспілок, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та відділу охорони здоров’я Сумської міської ради, відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладах області.

21 грудня начальник відділу - страховий експерт з охорони праці Олександрівського відділення м. Запоріжжя управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Білан провела зустріч з трудовим колективом АТ «Мотор Січ» (цех №28) на тему: «Дбайливе ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки, які можуть призвести до травмування, а то і смерті – право і обов’язок працівника».

21 грудня за участю начальника та головних спеціалістів відділу медичних та соціальних послуг Костянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області проведено семінар-нараду з завідувачами відділень лікувально-профілактичних закладів міста з питань надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

21 грудня у приміщенні Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбулося засідання комісії з питання співпраці з аптечними закладами міста щодо своєчасного та повного забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

21 грудня з метою профілактичної роботи щодо попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві за участю страхового експерта з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області відбулося засідання «круглого столу» в ПБП «Харчовик» на тему: «Профілактична робота з попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві».

21 грудня начальник відділу страхових виплат, медико-соціальних послуг та матеріального забезпечення, головний спеціаліст з медико-соціальних послуг Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяли участь у нараді на тему: «Запровадження нового механізму та умов відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані соціальні послуги з реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи».

21 грудня в м. Хмельницькому проведено розширену нараду з керівниками структурних підрозділів та начальниками відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області під головуванням начальника управління С.Кіндзерського. Під час заходу було підведено підсумки діяльності управління та відділень управління у 2017 році, розглянуто перспективи роботи відповідно до визначених завдань у 2018 році.

22 грудня за участю представника Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області в департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведено засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці».

22 грудня за участю завідувача сектору – страхового експерта з охорони праці Ужгородського районного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області С.Дутова проведено семінар з питань охорони праці з фізичними особами – підприємцями у Жорнавській сільській раді.

22 грудня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області О.Покровська, начальник Харківського міського відділення управління С.Степаненко, начальник відділу кадрів управління, голова первинної профспілкової організації управління О.Гахова та начальник юридичного відділу Харківського міського відділення управління Н.Балла взяли участь у засіданні обласної спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України