Головна » Прес-центр » Новини

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду

28.12.2017

28 грудня 2017 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду, до якої увійшли представники інститутів громадянського суспільства та виконавчої дирекції Фонду.

На зазначеному засіданні відповідно до Порядку утворення та діяльності Громадської ради Фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 555, було розглянуто ряд організаційних питань щодо підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду.

Зокрема, головою ініціативної групи обрано Назаренка Богдана Станіславовича – представника громадської організації «Спілка орендарів і підприємців України» та секретарем – начальника відділу забезпечення діяльності колегіальних органів управління організаційної роботи виконавчої дирекції Фонду Марчук Людмилу Василівну.

Також було затверджено Повідомлення про проведення установчих зборів та Порядок проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради, які будуть розміщені на веб-сайті Фонду.

Ініціативною групою визначено дату проведення установчих зборів - 01 лютого 2018 року.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України