Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

02.01.2018

У період з 26 по 29 грудня 2017 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

26 грудня страховим експертом з охорони праці Правобережного відділення в місті Дніпро управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Н.Білою у комунальному закладі освіти «Дошкільний навчальний заклад №358 комбінованого типу Дніпровської міської ради» проведено семінар на тему: «Огляд загальних питань щодо додержання вимог законодавства з питань охорони праці у комунальному закладі освіти».

26 грудня страховими експертами з охорони праці Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області разом з представниками первинної організації Незалежної профспілки гірників України ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» та первинної організації «Профспілка робітників вугільної промисловості» ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» проведено семінар з працівниками ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» на тему: «Порядок фінансування проведення навчання з питань охорони праці робітників, що вирішують питання з охорони праці, у тому числі представників профспілок».

26 грудня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Самарцева взяла участь у засіданні «круглого столу» з бухгалтерами, головами комісій з соціального страхування підприємств, установ, організацій, фізичними особами - підприємцями м. Енергодара, на якому обговорювалися питання щодо матеріального забезпечення, страхових виплат та медико-соціальних послуг.

26 грудня за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Максименка проведено нараду з трудовим колективом Херсонського державного заводу «Палада» з питань важливості функціонування системи управління охороною праці на підприємстві та щодо її ролі у попередженні виробничого травматизму.

26 грудня страховий експерт з охорони праці Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області А.Грубич взяв участь у роботі комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався з працівником ТОВ «Нафтогазмонтаж».

26 грудня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбулася нарада зі спеціалістами відділу бухгалтерського обліку та контролю ПАТ «СМНВО» щодо надання консультацій по нарахуванню витрат при переведенні працівників на більш легку роботу.

26 грудня начальником відділу профілактики виробничого травматизму та страхових виплат Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Б.Рудик проведено навчання працівників МКП «Сокальводоканал» з питань застосування норм Законів України «Про охорону праці» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

26–29 грудня начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасних випадків на підприємствах: КП «Луцьке підприємство електротранспорту», Волинський академічний обласний музичний драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», КЗ «Луцька гімназія №18», Головне територіальне управління юстиції у Волинській області, Волинська філія ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Євровуд Україна», ТзОВ «Луцькспецбуд», МП «Полум’я», філія Луцька ДЕД «Волинський облавтодор».

27 грудня начальник Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Гончаренко провела робочу нараду з головами лікарсько-консультаційних комісій Недригайлівської та Липоводолинської центральних районних лікарень щодо перегляду індивідуальної програми реабілітації інваліда при безтерміновій виписці з огляду МСЕК.

27 грудня страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козирем проведено нараду з колективом Олешківського районного центру зайнятості з питань охорони праці, дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання виробничому травматизму та професійній захворюваності і надання послуг з питань тимчасової втрати працездатності.

27 грудня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці – страховий експерт з охорони праці Костянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провів нараду з працівниками ТОВ «Керамресурс» на тему: «Вимоги безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою».

27 грудня за участю страхового експерта з охорони праці Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомського відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування для осіб-підприємців, суб’єктів малого та середнього бізнесу.

27 грудня страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у нараді з керівним складом локомотивного депо «Гребінка», на якій було розглянуте питання стану охорони праці на підприємстві.

27 грудня начальник відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина здійснив перевірку стану умов і безпеки праці на комунальному підприємстві із зеленого будівництва і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

27 грудня проведено вебінар зі страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області з питань організації профілактичної роботи страхових експертів з охорони праці та дотримання основних вимог щодо проведення перевірок стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах.

27 грудня відбулося засідання «круглого столу» з питань безпечної життєдіяльності населення при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму Бородянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області.

28 грудня завідувач сектору профілактики виробничого травматизму Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’ян взяв участь у семінарі з представниками Свалявської районної лікарні та районного центру первинної медико-соціальної допомоги щодо змін у законодавстві про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

28 грудня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Ф.Бортняк виступив на колегії управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, де подякував працівникам медичних закладів Тернопільської області за плідну співпрацю, окреслив перспективи подальшої спільної роботи структур Фонду та охорони здоров’я.

28 грудня представник Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївської області взяв участь у нараді з питань охорони праці у головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області з обговорення питань дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання випадкам виробничого травматизму.

29 грудня відбулася нарада з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування та з питань охорони праці на базі Любашівського районного центру зайнятості за участю заступника начальника та страхового експерта з охорони праці Ананьївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

29 грудня начальник Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області О.Бровко провів семінар–нараду з питань охорони праці у ПП «Савчук» на тему: «Дотримання чинного законодавства з охорони праці, порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України