Головна » Прес-центр » Новини

Щодо перерахунку розміру щомісячних страхових виплат

04.01.2018

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27 грудня 2017 року №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності з 01 січня 2018 року.

На виконання рішення цієї постанови Фондом соціального страхування України у січні поточного року буде здійснено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010, 2011 роки.

Загальна кількість потерпілих на виробництві (членів їх сімей), які мають право на проведення такого осучаснення, складає більше 174 тисяч осіб.

Із них майже 150 тисячам осіб до розміру середньомісячної заробітної плати, відкоригованої станом на 01 березня 2017 року, буде додано суму 1281,92 грн. А розмір збільшення щомісячної страхової виплати буде залежати від відсотка втрати працездатності.

Збільшений перерахований розмір страхових виплат, нарахований у січні поточного року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають на початку лютого.

Для тимчасово переміщених осіб перерахунок буде проведено робочими органами виконавчої дирекції Фонду за місцем їх тимчасового проживання (перебування).

У березні поточного року буде збільшено розмір щомісячних страхових виплат усім потерпілим на виробництві (членам їх сімей) на 20 відсотків. Розмір страхових виплат буде перераховано майже 207 тисячам осіб.

Для потерпілих на виробництві, для яких за наслідками вищенаведених перерахунків розмір щомісячної виплати буде визначатись із суми менше ніж 3200 гривень, буде встановлено новий розмір щомісячної страхової виплати, розрахований із суми 3200 грн та відсотка втрати працездатності.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України