Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

05.02.2018

У період з 29 січня по 2 лютого 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

29 січня начальник відділу страхових експертів з охорони праці - страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Ясочко взяла участь в засіданні комісії з підведення підсумків огляду-конкурсу з охорони праці за 2017 рік серед підприємств, установ і організацій Новозаводського району м. Чернігів.

29 січня страховий експерт з охорони праці Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Тарасенко взяв участь у розробленні профілактичних заходів щодо безпечних та нешкідливих умов праці, механізмів їх реалізації в КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради. Було розповсюджено нормативні акти, підручники, журнали та іншу спеціальну літературу, плакати, пам'ятки.

29 січня за участю страхового експерта з охорони праці Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомського відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці з юридичними особами та фізичними особами - підприємцями.

29 січня за участю головного спеціаліста сектору експертизи тимчасової непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області З.Гриніва та головного спеціаліста відділу медичної реабілітації та соціальних послуг Калуського відділення Т.Мельникової відбулася нарада з лікарями медичних закладів з питань організації та забезпечення послугами з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

29 січня відбулася робоча зустріч начальника Глибоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області з головним лікарем Глибоцької центральної лікарні щодо своєчасного надання екстрених повідомлень.

29 січня в.о. начальника відділення – страховий експерт з охорони праці Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області А.Димарець взяв участь у нараді з працівниками і посадовими особами Гайворонського аграрного ліцею, представником управління Держпраці у Кіровоградській області з питань безпеки праці під час проведення заходів з масовим перебуванням людей та соціального страхування працівників від нещасних випадків на виробництві.

29 січня головним спеціалістом Трускавецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Дзюбак надано консультацію ТзОВ «Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» щодо необхідного переліку документів з охорони праці та дотримання правил пожежної безпеки на підприємстві.

29 січня страховим експертом з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області С.Дутовим проведено нараду з питань охорони праці на базі В.Березнянської райспоживспілки з фізичними особами – підприємцями на тему: «Розроблення організаційних заходів системи охорони праці та дотримання чинного законодавства з охорони праці, профілактичні заходи з охорони праці та безпека праці».

30 січня в Печерській районній в місті Києві державній адміністрації за участю начальника відділу профілактики страхових випадків – головного страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Бочарової проведено нараду на тему: «Аналіз виробничого травматизму на підприємствах Печерського району у 2017 році. Функціонування системи охорони праці як запорука успіху підприємства».

30 січня в дирекції «Автотранспошта» ПАТ «Укрпошта» за участю страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Основні вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів».

30 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області М.Стельмах взяла участь у роботі комісії з розслідування нещасного випадку, який стався 14.12.2017 з вільнонайманим працівником управління патрульної поліції.

30 січня начальник Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Н.Цубера провела зустріч з колективом ТОВ «Ласковецький Бровар» і ознайомила присутніх з новим порядком відновлювального лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

30 січня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух взяла участь у семінар-нараді з керівниками підприємств та спеціалістами, які займаються питаннями охорони праці, на тему: «Побудова системи управління охороною праці на виробництві».

30 січня у відділі охорони здоров’я Павлоградської міської ради за участю начальника Павлоградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Корнієнко відбулася робоча нарада з головами лікувально-консультаційних комісій лікувально-профілактичних закладів Павлоградського регіону з питань проведення реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду у 2018 році.

31 січня фахівцями Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області проведено семінар для працівників дільниці по прибиранню прибудинкової території та сходових клітин комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» щодо профілактики виробничого травматизму та основних заходів по запобіганню травматизму та професійним захворюванням.

31 січня страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гапончук взяла участь у роботі колегії управління освіти Рівненського міськвиконкому на тему: «Інноваційні заходи в організації роботи з питань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах».

31 січня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь у навчанні працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району з питань надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки в разі виникнення аварії.

31 січня в.о. начальника Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області провела вебінар-нараду зі спеціалістами Білокуракинської ЦРЛ, відповідальними за організацію роботи щодо забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

31 січня в.о. начальника Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Г.Цаль-Цалко взяв участь у нараді лікарів стаціонару, завідувачів відділень, голови ЛКК Локачинської ЦРЛ та надав роз’яснення про порядок реабілітаційного лікування застрахованих осіб за кошти Фонду у 2018 році.

1 лютого страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провів робочу зустріч з працівниками комунального закладу «Недригайлівський центр первинної медико-соціальної допомоги» та надав консультацію щодо покращення існуючого рівня охорони праці на підприємстві».

1 лютого начальник відділу з профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області В.Соф’як взяв участь у роботі комісії з розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 30.01.2018 з працівниками РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» ВП «Стрийський містобудівельний поїзд».

1 лютого начальником управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацькою проведено нараду з начальниками відділень щодо проведення перерахунку страхових виплат потерпілим на виробництві; направлення застрахованих осіб на реабілітаційне відновлювальне лікування в 2018 році; організації роботи по економному використанню енергоносіїв.

1 лютого страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь в інформаційно-консультативному семінарі на АГЗП Шепетівської дільниці ТОВ «Крафт-Інвест» (м. Шепетівка).

1 лютого завідувач сектору роботи з потерпілими Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області О.Вацлава взяла участь у зустрічі з головним лікарем Золотопотіцької районної комунальної лікарні з метою надання консультацій та роз’яснень щодо забезпечення потерпілих на виробництві щомісячними страховими виплатами та санаторно-курортним лікуванням.

1 лютого в приміщенні Покровської центральної міської лікарні спеціалістами відділу з організації медичної реабілітації Покровського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області проведено виїзний семінар з представниками медичних закладів (вузькими спеціалістами) м. Покровська, Покровського району та м. Родинське з питання медичної реабілітації застрахованих осіб.

2 лютого в приміщенні Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області за участю страхового експерта з охорони праці відділення А.Курочкіна відбулося засідання «круглого столу» зі спеціалістами з охорони праці підприємств м. Бахмута та Бахмутського району на тему: «Стан травматизму та професійних захворювань на підприємствах, в установах, організаціях м. Бахмута та Бахмутського району у 2017 році».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України