Головна » Прес-центр » Новини

Керівництво Фонду з робочим візитом відвідало Дніпропетровську область

08.02.2018

07 лютого 2018 року голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко та директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков відвідали з робочим візитом управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області, де провели виробничу нараду з керівним складом управління та начальниками відділень управління.

На цьому заході також були присутні член правління Фонду, голова конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області, голова громадської організації шахтарів-інвалідів шахтоуправлінь Західного Донбасу Микола Житник та голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Віталій Дубіль.

На нараді голова правління Фонду В. Саєнко повідомив про завершення заходів з оптимізації системи соціального страхування, наголосив на основних завданнях, які стоять перед Фондом соціального страхування України. Подякував колективу управління за плідну роботу на благо людей, а особливо тих, хто зазнав виробничих травм чи отримав професійне захворювання.

Директор виконавчої дирекції Фонду Є. Баженков визначив першочергові завдання виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів, зокрема, щодо удосконалення роботи з реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у зв’язку із змінами в порядку надання цих послуг. Окремо зупинився на забезпеченні реалізації адресності програм соціального захисту громадян за принципом «гроші ходять за людиною». Зауважив, що людина, яка зазнала інвалідності або має професійне захворювання, не повинна почуватися знедоленою та покинутою. Завдання Фонду забезпечити їй гідний соціальний захист для повноцінного, суспільно активного життя.

Одним із першочергових перспективних завдань, над яким працює Фонд, є питання запровадження єдиного реєстру листків непрацездатності та електронного реєстру пацієнтів, що дозволить уникнути махінацій з фальсифікацією лікарняних і дозволить зменшити необґрунтовані видатки Фонду.

В обговоренні проблемних питань взяли участь начальники відділень управління виконавчої дирекції Фонду. Володимир Саєнко та Євген Баженков надали професійні, вичерпні відповіді на запитання та взяли до уваги пропозиції щодо вдосконалення роботи Фонду.

Під час візиту В. Саєнко та Є. Баженков ознайомилися з роботою та матеріально-технічною базою управління та Дніпровського міського відділення.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України