Головна » Прес-центр » Новини

12.02.2018

У період з 5 по 9 лютого 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

5 лютого начальником Богодухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області проведено зустріч з лікарями КУОЗ «Валківська ЦРЛ» з питань проведення аналізу направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в січні 2018 року.

5 лютого заступник начальника Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Повещенко на базі КУ «Центральна районна лікарня» провів семінар-нараду з головами ЛКК закладів охорони здоров’я м. Костянтинівки та Костянтинівського району, завідувачами відділень лікарні та лікарями з питань дотримання алгоритму направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, відповідно до постанови правління Фонду від 13.07.2017 № 39.

5 лютого відбулося оперативне засідання у Роздільнянській ЦРЛ за участю головного лікаря та завідувачів відділень лікарні, начальника Роздільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області, на якому було роз’яснено основні засади забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

5 лютого начальник Кременецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Л.Станько провела зустріч з головою ЛКК Лановецької РКЛ, де обговорили постанови правління Фонду щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, узгодили порядок інформування працівників Фонду про наявність хворих з показаннями на реабілітацію.

5 лютого головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області взяв участь в роботі комісії управління освіти, молоді та спорту щодо підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

5-8 лютого страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у засіданні комісії з розслідування нещасних випадків на підприємствах м. Луцька: ЗОШ I-III ступенів №3 Луцької міської ради, ТОВ ВМП «Електросервіс», ТОВ «Клевер Сторс», ПАТ «ВГП».

6 лютого у ДНЗ «Рівненський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК» за участю начальника відділу з профілактики страхових випадків–головного страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області І.Карманюк проведено навчання з питань охорони праці для посадових осіб підприємств агропромислового комплексу та фермерських господарств Березнівського, Здолбунівського, Корецького та Рівненського районів.

7 лютого страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок взяла участь у нараді, проведеній на базі Каховського державного агротехнічного коледжу за участю представників Головного управління Держпраці в Херсонській області, відповідальних осіб з питань охорони праці підприємства та представників профспілок агропромислового комплексу, на тему: «Актуальність охорони праці в сучасних умовах. Принципи та гарантії соціального страхування».

7 лютого страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Ситий провів навчання з керівниками та спеціалістами, відповідальними за охорону праці на підприємствах міста Шостки та Шосткинського району, під час якого було розглянуто питання дотримання чинного законодавства з охорони праці, порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків на виробництві та страхування від нещасних випадків на виробництві.

7 лютого страховим експертом з охорони праці Сватівського відділення управління виконавчої дирекції у Луганській області взято участь у семінарі з працівниками Троїцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на тему: «Зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

7 лютого начальник та головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяли участь у загально-лікарській конференції завідувачів відділень Новоселицької ЦРЛ, на якій ознайомили присутніх з Порядком направлення на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

7 лютого страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у нараді з керівним складом Національного парку «Пирятинський» з питань функціонування системи управління охороною праці в установі.

7 лютого за участю завідувача сектору страхових експертів з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Ткаченка та страхового експерта з охорони праці О.Лупандіної проведено зустріч із студентами Таврійського державного агротехнологічного університету за спеціальністю «Охорона праці та цивільний захист», де були обговорені питання щодо форм та методів профілактичної роботи з попередження виробничого травматизму, як майбутніх керівників та посадових осіб суб’єктів господарювання.

7 лютого начальником управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацькою та начальником відділу медичних та соціальних послуг О.Романенко проведено семінар-навчання спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, щодо запровадження нового механізму направлення застрахованих осіб та членів їх сімей в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

7 лютого начальником Богодухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області проведено зустріч з працівниками централізованої бухгалтерії Богодухівської міської ради та Богодухівським міським головою М.Голуб, надані роз’яснення щодо змін до діючого законодавства з питань соціального страхування.

7 лютого за участю страхового експерта з охорони праці Южненського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено щотижневий семінар з охорони праці для керівників та відповідальних осіб з охорони праці підприємств та організацій Южненського та Лиманського районів.

8 лютого в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Львівській області відбулася нарада із страховими експертами з охорони праці. На нараді розглядалися питання правових основ діяльності страхових експертів з охорони праці; аналіз стану виробничого травматизму та професійної захворюваності у Львівській області за 2017 рік; здійснення відділеннями Фонду заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві.

8 лютого начальник Червоноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Катерина взяв участь у зустрічі із шахтарями-інвалідами у м. Соснівка. Обговорювалися питання перерахунку страхових виплат потерпілим з 01 січня 2018 року та наступне збільшення виплат усім потерпілим на виробництві та членам їх сімей з 01 березня 2018 року.

8 лютого заступник начальника Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції в Тернопільській області О.Рубас та головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими Б.Букшований відвідали потерпілого на виробництві за місцем його проживання, який отримав каліцтво внаслідок нещасного випадку на виробництві, з метою вирішення його нагальних соціальних питань та надання консультацій.

8 лютого начальник Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Н.Цубера виступила на сесії Золотниківської ОТГ. Н.Цубера ознайомила присутніх з роботою Фонду та акцентувала увагу на визначенні головного принципу нового порядку проведення медичної реабілітації за рахунок коштів Фонду, коли «гроші ходять за людиною».

8 лютого начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Б.Мазур взяв участь у розширеному засіданні Президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, присвяченого підсумкам Року первинної профспілкової організації.

8 лютого за участю начальника Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ю.Коломійця та страхового експерта з охорони праці В.Пензія відбувся розширений семінар-нарада з представниками підприємств, установ, організацій м. Ромни, відповідальними за охорону праці.

8 лютого начальник Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяла участь у розширеній нараді голів первинних профспілкових організацій Хотинської районної організації профспілки працівників освіти та науки. Начальник відділення ознайомила присутніх з основними завданнями та напрямами роботи Фонду, порядком нарахування та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам, новим порядком направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесення захворювань та травм за рахунок коштів Фонду.

9 лютого страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Омельяненко провела нараду з працівниками ТОВ «Тревел-авто» та ТДВ «Автопарк» на тему: «Профілактика нещасних випадків на автомобільному транспорті. Соціальне страхування працівників».

9 лютого страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Рижський хліб».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України