Головна » Запитання - відповіді » Матеріальне забезпечення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві

Чи передбачена виплата одноразової допомоги сім'ї та утриманцям у разі встановлення МСЕК причинного зв'язку смерті потерпілого з раніше отриманим ушкодженням здоров'я?

03.10.2018

Згідно з пунктом 8 статті 42 Закону № 1105 у разі, якщо смерть потерпілого, який одержував щомісячні страхові виплати, настала внаслідок ушкодження здоров’я від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, розмір щомісячної страхової виплати особам, які мають на це право, встановлюється, виходячи з розміру щомісячної страхової виплати на день смерті потерпілого. Причинний зв’язок смерті потерпілого з одержаним каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я має підтверджуватися висновками відповідних медичних закладів.

Одноразова допомога сім’ї та особам, які перебували на утриманні, у цьому випадку не виплачується.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України