Головна » Запитання - відповіді » Матеріальне забезпечення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві

03.10.2018

Отримав профзахворювання, акт П-4 від 21.04.2016 року, професія - прохідник, відпрацював 22 роки. У 2016 році перейшов на іншу роботу. Чому для розрахунку страхових виплат взяли період перед переходом на іншу роботу? Стійка втрата професійної працездатності встановлена МСЕК 08.08.2018.

Згідно з пунктом 14 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженим постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266, середня заробітна плата обчислюється, виходячи з розміру заробітної плати перед звільненням з роботи (переходом на іншу роботу), з якою пов'язане професійне захворювання, з урахуванням її коригування, що провадиться робочим органом виконавчої дирекції Фонду, за формулою.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України