Головна » Запитання - відповіді » Медико-соціальні послуги

Як отримати коляску з електроприводом?

28.02.2018

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними засобами реабілітації, у тому числі засобами пересування здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 25.03.2008 № 23 (далі – Положення № 23).

Відповідно до пункту 5.1 Положення № 23 підставою для забезпечення потерпілих засобами пересування та іншими технічними засобами реабілітації є відповідне рішення МСЕК.

Потерпілі, яким за рішенням МСЕК установлено, що вони мають потребу в засобах пересування звертаються до робочих органів виконавчої дирекції Фонду з відповідною заявою, яка реєструється в журналі.

Потерпілі забезпечуються засобами пересування без права продажу, дарування і передання.

Згідно з пунктом 5.2. Положення № 23 потерпілий може бути забезпечений одночасно кімнатною і дорожньою кріслами-колясками, а також кріслом-коляскою з електроприводом на його вибір - кімнатною чи дорожньою.

Пунктом 5.3 Положення № 23 визначено, що потерпілий отримує крісло-коляску з електроприводом у разі відсутності в нього в користуванні автомобіля, отриманого за рахунок коштів Фонду.

Потерпілий, який користується кріслом-коляскою з електроприводом, у разі забезпечення його також автомобілем безоплатно або на пільгових умовах як члена сім'ї, що складається з двох і більше потерпілих, повертає крісло-коляску з електроприводом робочому органу виконавчої дирекції Фонду.

Кріслом колісним з електроприводом потерпілий забезпечується на 8 років.

Для заміни засобу пересування після закінчення строку його експлуатації потерпілий повинен подати до робочого органу виконавчої дирекції Фонду заяву про його заміну.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України