Головна » Запитання - відповіді » Розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

01.03.2018

Як розслідуються нещасні випадки, які сталися на підприємстві з працівниками, які тимчасово були переведені за договором з керівником підприємства на інше підприємство, або виконували роботи за сумісництвом?

 

Згідно з пунктом 25 Порядку проведення  розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232, нещасний випадок, що стався з працівником, який тимчасово переведений в установленому порядку на інше підприємство або виконував роботу за сумісництвом, розслідується і береться на облік підприємством, на яке працівника переведено, або на якому він виконував роботу за сумісництвом.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України