Головна » Запитання - відповіді » Розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

Ким та в який термін розслідується нещасний випадок, про який безпосереднього керівника потерпілого чи роботодавця своєчасно не повідомили, або, якщо втрата працездатності настала не одразу?

01.03.2018

Відповідно до пункту 23 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232, нещасний випадок, про який своєчасно не повідомлено керівника підприємства чи роботодавця потерпілого, або внаслідок якого втрата працездатності настала не одразу, розслідується і береться на облік згідно з цим Порядком протягом місяця після надходження заяви потерпілого чи уповноваженої ним особи, яка представляє його інтереси (незалежно від строку настання нещасного випадку).

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України