Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

07.05.2018

У період з 2 по 5 травня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

2 травня начальник Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Бондаренко взяв участь у нараді медичних працівників Ніжинського міського пологового будинку з питань співпраці з лікарями стосовно забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм.

2 травня завідувач сектору з організації медичної реабілітації Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Надтока взяла участь у засіданні лікарських консультативних комісій Вугледарської центральної міської лікарні та Вугледарського центру первинної медико-санітарної допомоги з питань надання медико-соціальних послуг.

2 травня начальник відділу з організації медичної реабілітації Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Звягільська провела нараду з лікарями Центральної міської лікарні м. Торецька та головами ЛКК з питань медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування.

2 травня працівник Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провів засідання круглого столу з керівниками структурних підрозділів Пенсійного фонду м. Миколаєва на тему: «Стан виробничого травматизму. Профілактика травматизму. Безпека молоді на робочому місці».

2 травня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир взяв участь у нараді з питань охорони праці в комунальному закладі «Олешківський дитячий будинок-інтернат».

2 травня страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич провів відкриті уроки в Дубровицькому НВК «Ліцей-Школа» І-ІІІ ст. на тему: «Двадцять восьме квітня - Всесвітній день охорони праці» під девізом: «Захищене і здорове покоління».

2 травня страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гапончук взяла участь в семінар-нараді під девізом: «Захищене і здорове покоління» з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці, що відбувся у ПАТ «Рівнегаз».

2 травня з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Івано-Франківській обласній філармонії імені І.Маланюк відбулася церемонія нагородження переможців обласного огляд-конкурсу на тему: «Краще підприємство з охорони праці» за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Якиміва, заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б.Кобилянського, заступника голови Івано-Франківської обласної ради С.Басараба, директорів департаментів облдержадміністрації, представників райдержадміністрацій, об’єднань профспілок та роботодавців області, управління Держпраці в Івано-Франківській області.

2 травня за участю страхового експерта з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулося засідання круглого столу у ДЮСШ «Колос» на тему: «Захищене і здорове покоління».

2 травня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області В.Локшин спільно з Волинським територіальним комітетом профспілки працівників вугільної промисловості взяв участь у зустрічі з інвалідами праці вугільних підприємств.

2 травня страховий експерт з охорони праці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяв участь у засіданні комісії по розслідуванню нещасного випадку у ТОВ «Машзавод».

2 травня начальник Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Івасишена та головний спеціаліст відділення Т.Марценюк провели відкритий урок у Віньковецькому НВК на тему: «Захищене й здорове покоління».

2-3 травня страховий експерт з охорони праці Зміївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківської області взяв участь у нараді з підведення підсумків тижневика «Захищене і здорове покоління» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в АТ «Маяк» та ТОВ «САН ОЙЛ».

2-5 травня начальник відділу з профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рязан взяв участь у роботі комісії по перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПАТ «Будіндустрія», які виконують роботи підвищеної небезпеки.

3 травня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацька взяла участь в обласному форумі, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, за участю роботодавців, профспілок, органів Держпраці та управління на базі МКП «Херсонський водоканал».

3 травня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці – страховий експерт з охорони праці Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у семінарі, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, в ТОВ НВКФ «Сєвєродонецький склопластик».

3 травня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Омельяненко провела відкритий урок учням КЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» на тему: «Захищене і здорове покоління».

3 травня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Забара провела засідання круглого столу з працівниками Глухівського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, які працюють з учасниками АТО м. Глухова, стосовно проходження реабілітації учасниками АТО та членами їх сімей.

3 травня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області відбулася нарада за підсумками діяльності роботи районних та Тернопільського міського відділень та відділів управління за квітень 2018 року.

3 травня з нагоди Всесвітнього дня охорони праці страховим експертом з охорони праці Старосамбірського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Пізнаком проведено інформаційну нараду з працівниками Міженецької ОТГ на тему: «Захищене та здорове покоління».

3 травня страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Є.Наумов взяв участь у нараді керівників та працівників комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» та поінформував присутніх щодо створення безпечних умов праці на виробництві та профілактичної роботи з питань охорони праці.

3 травня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук провів перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в Хустській районній ДЮСШ «КАРПАТИ».

3 травня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Василик взяв участь у нагородженні кращих трудових колективів району у сфері охорони праці та переможців у конкурсах фоторобіт та відеосюжетів на тему: «Захищене й здорове покоління».

4 травня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у робітників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою в СТОВ «Надія».

4 травня начальник Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області П.Даглі та завідувач сектору страхових експертів з охорони праці О.Черкас у складі конкурсної комісії взяли участь у підведенні підсумків Маріупольського міського конкурсу з охорони праці, присвяченого Всесвітньому дню охорони праці, та урочистому нагородженні переможців конкурсу.

4 травня страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименко провів відкритий урок на тему: «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» в Світловодському політехнічному коледжі Центральноукраїнського національного університету.

4 травня страховим експертом з охорони праці Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Санніковою була проведена нарада у комунальному підприємстві Кам'янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» щодо усунення недоліків в організації роботи з охорони праці.

4 травня начальник Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Никифоров та начальник відділу з організації медичної реабілітації відділення О.Мелюковська провели нараду з медичними працівниками КУ «Мелітопольська ЦРЛ» щодо проблемних питань направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в санаторно-курортні заклади за рахунок коштів Фонду та шляхів їх вирішення.

4 травня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Мороз провела робочу нараду з працівниками бухгалтерської служби відділу освіти Сумської РДА стосовно дотримання чинного законодавства при нарахуванні допомоги з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах, по догляду за хворою дитиною.

4 травня за участю головних спеціалістів та начальника відділу по роботі з потерпілими Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулась нарада з працівниками ДП «Дитячий спеціалізований санаторій «Барвінок» на тему: «Застосування нормативних актів на практиці».

4 травня заступник начальника Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області О.Рубас та начальник відділу страхових експертів з охорони праці С.Кітура відвідали потерпілого на виробництві за місцем його проживання з метою вирішення нагальних питань та надання консультацій.

4 травня начальник Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Г.Цаль-Цалко взяв участь у засіданні круглого столу з органами виконавчої влади міста Володимира-Волинського та представниками сфери малого підприємництва, на якому присутніх було проінформовано про матеріальне забезпечення та соціальні послуги за рахунок коштів Фонду для фізичних осіб-підприємців та їх найманих працівників, надано відповіді з питань, що стосуються діяльності Фонду.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України