Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

04.06.2018

У період з 29 травня по 1 червня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

29 травня заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В. Руденко і начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Т. Поліщук взяли участь у засіданні круглого столу у КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа ім. О. Бутовського» на тему: «Захищене і здорове покоління».

29 травня начальник відділення Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Дорошина провела зустріч з головою та активом міської громадської організації із соціального захисту інвалідів, потерпілих на виробництві й соціально незахищених верств населення м. Дзержинська «Захист» з питань санаторно-курортного лікування потерпілих на виробництві та підготовки до участі у регіональних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

29 травня за участю начальника відділу з організації медичної реабілітації Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О. Самарцевої проведено семінар з лікарями комунальної установи «Кам’янсько-Дніпровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району, Великознам'янської медичної амбулаторії, Дніпровської медичної амбулаторії на тему: «Проблемні питання щодо забезпечення організації надання застрахованим особам Кам'янсько-Дніпровського району послуг з медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду».

29 травня головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т. Горлач взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП в ПрАТ «Бобровицьке хлібоприймальне підприємство» та виступила перед його працівниками на тему: «Дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці працівниками підприємства, порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків на виробництві, профілактики виробничого травматизму».

29 травня страховий експерт з охорони праці Кам'янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С. Кондратюк провів нараду з працівниками Кам'янець-Подільської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 щодо обговорення Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України, дотримання чинного законодавства з питань організації охорони праці.

29 травня страховий експерт з охорони праці Тернопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області О. Романюк взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у СГК «Дніпро».

29 травня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у робочій зустрічі з питань охорони праці у ФГ «Мирослава».

29 травня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці - страховий експерт з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників КП «Лисичанськтепломережа».

29 травня начальник відділу з організації медичної реабілітації Куп’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів зустріч з лікарями КЗОЗ «Куп’янська центральна міська лікарня» з питань направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторіїв після оперативних втручань на органах зору.

29 травня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області В.Сміщук провів перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в ДП «Міжгірське лісове господарство».

29 травня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С. Кондратенко провів нараду з працівниками ТОВ «Торгівельний дім «Лідер» з питань профілактики виробничого травматизму та медичної реабілітації.

29 травня в приміщенні Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» за участю працівників Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві відбувся семінар із завідувачами відділень, на якому обговорювались питання щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань.

29 травня за участю страхового експерта з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області М. Овсійчука відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці для працівників ТОВ «Укрцементремонт».

29 травня завідувач сектору з організації медичної реабілітації Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Н. Дорошкевич та головний спеціаліст сектору з організації медичної реабілітації Т. Доброжицька провели прийом громадян у Городищенській та Боратинській об’єднаних територіальних громадах та надали консультаційну допомогу з питань соціального страхування, оформлення документів з надання медичних і соціальних послуг, санаторно-курортного лікування потерпілим від нещасного випадку на виробництві, а також здійснили прийом документів для призначення страхових виплат.

29 травня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І. Коваль взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ТОВ «Інтеренергосервіс».

29 травня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С. Тобота провів зустріч з керівництвом Шилівської сільської ради з питань стану охорони праці у підпорядкованих установах та підприємствах, розташованих на території сільської ради.

29 травня страховим експертом з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І. Рутковським проведено перевірку стану охорони праці в комунальній установі «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник». Також відбулося засідання круглого столу на тему: «Організація виконання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України», «Види соціального страхування, профілактики нещасних випадків на виробництві для працівників закладів освіти, молоді та спорту».

29 травня страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О. Гапончук взяла участь у перевірці стану з охорони праці, а також аналізу виробничого травматизму у ПрАТ «Рівнеобленерго».

29-30 травня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І. Наливайко здійснила перевірку дотримання законодавства з питань охорони праці та соціального страхування і взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці в Білопільській філії державного підприємства «Укрліктрави» та дитячому оздоровчому таборі «Чайка».

30 травня страховий експерт з охорони праці Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М. Герасименко провів перевірку та здійснив контроль роботи перевізників Талалаївського і Срібнянського районів.

30 травня страховий експерт з охорони праці Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І. Ставрук провів семінар-нараду з працівниками ПП «Вектор-ВВ» на тему: «Вимоги безпеки під час ремонту сільськогосподарської техніки».

30 травня страховий експерт з охорони праці Красноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів семінар–тренінг з робітниками УБМР «Укргазспецбудмонтаж» на тему: «Аналіз безпечного виконання робіт».

30 травня заступник начальника Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області провів нараду з працівниками КМУ «Міська лікарня № 4» щодо роз’яснення основних вимог Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

30 травня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О. Старовойт взяв участь у засіданні круглого столу у ПАТ «Менське ШРБУ-82» на тему: «Охорона праці в шляхобудівній галузі».

30 травня начальник відділу з організації медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у м. Києві І. Філатова на базі ДП «Дитячий оздоровчий центр «Дніпро» (смт. Козин, Київська обл.) провела презентацію-семінар щодо нового порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України для представників профспілкових організацій Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу України.

30 травня страховий експерт з охорони праці Пустомитівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н. Беген взяв участь у проведенні навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників відділу освіти Пустомитівської РДА.

30 травня працівники Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області провели в ДЮСШ «Україна» управління освіти Чернігівської міської ради засідання круглого столу на тему: «Соціальне страхування та застосування порядку розслідування нещасних випадків на виробництві».

30 травня страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП в дитячо-юнацькій спортивній школі «Локомотив».

30 травня начальник Червоноградського відділення В. Катерина та начальник відділу з організації медичної реабілітації, медичних та соціальних послуг Червоноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С. Осінецька взяли участь у брифінгу з питань лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів учасників АТО.

30 травня під головуванням заступника начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Г. Пікалової, за участю працівників управління та Нікольського відділення управління проведено семінар з головами комісій із соціального страхування та бухгалтерами підприємств, установ та організацій Нікольського району на тему: «Матеріальне забезпечення застрахованих осіб».

30 травня начальник відділу з профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С. Рязан взяв участь у нараді у ТОВ «Папернянський кар’єр скляних пісків» на тему: «Профілактика виробничого травматизму та застосування порядку розслідування нещасних випадків на виробництві».

30 травня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у семінарі ТОВ «Східноукраїнська компанія «Малтюроп» на тему: «Порядок дій при настанні нещасного випадку».

30 травня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензій взяв участь у відкритому уроці в Роменській загальноосвітній школі І- ІІ ступенів №10, на якому висвітлив питання охорони праці у навчальних закладах.

30 травня страховий експерт з охорони праці Токмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С. Антипенко взяла участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Оріхівської районної ради Запорізької області.

30 травня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С. Кіндзерський провів обласний семінар-нараду з актуальних питань діяльності управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області. На порядку денному розглядалося питання підведення підсумків діяльності управління виконавчої дирекції Фонду за І квартал 2018 року.

30 травня страховий експерт з охорони праці Глибоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони та безпеки праці у працівників МП «Чернівецький завод медичних виробів».

30 травня завідувач сектору медичної реабілітації та соціальних послуг Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області Г. Хома провела прийом громадян в Іванівській ОТГ. Присутнім було надано роз’яснення щодо призначення та термінів виплат матеріального забезпечення застрахованим особам.

30 травня страховий експерт з охорони праці Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю. Тарасенко взяв участь у вивченні умов безпеки праці та проведенні перевірки стану профілактичної роботи та охорони праці в ПрАТ «Ніжинський цегельний завод».

30 травня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області В. Локшин взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань законодавчих та нормативних документів з питань охорони праці у працівників ВП «Шахта «Бужанська».

30 травня за участю завідувача сектору Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л. Лященко відбулася зустріч з колективом управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради з питань реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

31 травня начальник Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М. Гарбуз взяв участь у нараді з лікарями комунального закладу «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та виступив перед ними з питань активізації роботи щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

30 травня начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г. Сахнюк провів робочу зустріч з головним лікарем Сумської центральної районної лікарні щодо реабілітації застрахованих осіб та планового лікування потерпілих на виробництві за кошти Фонду.

31 травня страховий експерт з охорони праці Добропільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області взяла участь у нараді на ВСП Ш/у «Добропільське» шахта «Добропільська» на тему: «Про стан охорони праці на дільницях».

31 травня страховий експерт з охорони праці Генічеського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області І. Щербина надала консультативну допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у «ВКФ «Чайка -2-Азов».

31 травня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці – страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у нараді в управлінні агропромислового розвитку Старобільської районної державної адміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств Старобільського району на тему: «Підготовка сільськогосподарських підприємств району до проведення збиральних робіт та забезпечення пожежної безпеки в період збирання врожаю та заготівлі грубих кормів 2018 році».

31 травня завідувач сектору роботи з потерпілими Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області М. Обліжок взяв участь у студентській науковій конференції на тему: «Модернізація системи державного соціального страхування в Україні» в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва та бізнесу ТНЕУ.

31 травня начальник відділу з організації медичної реабілітації Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А. Чайковська взяла участь у семінар-нараді в поліклінічному відділенні ЧМЛ № 3 за участю сімейних та профільних лікарів з питань забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм.

31 травня на базі Ужгородського ліцею «Лідер» відбулися обласні відбірні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» у Закарпатській області.

31 травня начальник Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л. Денисюк провела зустріч з головними лікарями Луцької центральної і Торчинської районної лікарень та надала роз'яснення щодо направлення на лікування застрахованих осіб в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

31 травня за участю страхового експерта з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В. Рослюка відбулося засідання круглого столу з питань профілактичної роботи щодо створення безпечних умов праці для працівників Острожецької протитуберкульозної лікарні.

1 червня працівниками Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено нараду за участю бухгалтерів підприємств та установ Києво-Святошинського району з питань порядку отримання матеріального забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду та дотримання вимог чинного законодавства щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування.

1 червня начальник відділу організації медичної реабілітації Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Звягільська провела робочу нараду в ЦПМСД м. Торецьк з головами ЛКК щодо реабілітаційного лікування застрахованих осіб у 2018 році.

1 червня начальник Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М. Микитейчук взяв участь у нараді з медичними працівниками Борщівської ЦРКЛ з питань проведення аналізу довготривалих лікарняних листків, на яких перебувають застраховані особи, з метою направлення їх на реабілітаційне лікування.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України