Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за І квартал 2018 року

20.04.2018

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2018 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І кварталу 2018 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 3 305 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 2 внутрішньо переміщені особи.

Впродовж І кварталу 2018 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 3 241 потерпілий внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 89 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення у І кварталі 2018 року було забезпечено 9 380 осіб, в тому числі 385 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом І кварталу 2018 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 599 інвалідів внаслідок трудового каліцтва, із яких 29 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 940 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 27 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) протягом І кварталу 2018 року забезпечено 40 потерпілих, в тому числі – 5 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 668 інвалідів внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 296 осіб, на побутове обслуговування – 2 860 потерпілих, серед яких відповідно 134, 269 та 290 – внутрішньо переміщених осіб.

Також у І кварталі 2018 року здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 101 потерпілому, в тому числі для 18 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 62 потерпілих, серед яких для 4 внутрішньо переміщених осіб профінансовано придбання слухових апаратів.

Крім цього, впродовж І кварталу 2018 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3 345 інвалідів, в тому числі для 58 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12.01.2015 за № 6/26451), за звітний період складає 783 особи.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом І кварталу 2018 року застраховані особи, в тому числі потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України