Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

02.07.2018

У період з 25 по 27 червня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

25 червня головний спеціаліст Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М. Герасименко провів робочу зустріч з керівництвом ТОВ «Красноколядинське» Талалаївського району та ПСП «Лан», щодо роботи з пестицидами та агрохімікатами на підприємствах. Перевірено наявність дозволів, умови зберігання, правила охорони праці при роботі з пестицидами та агрохімікатами.

25 червня начальник відділу з організації медичної реабілітації Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т. Лоханько зустрілася з головним лікарем КЗ «Ніжинська центральна районна лікарня» Ю. Солодьком з питань забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

25 червня завідувач сектору з медичної реабілітації Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провів засідання круглого столу із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в КЗ КОР Київська обласна дитяча лікарня з питань порядку направлення застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

23 червня на базі спортивного комплексу Київського торговельно-економічного університету під головуванням в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В. Храпчуна відбулися відбірні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві.

25-27 червня страховим експертом з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І. Рутковським було проведено засідання круглого столу у ТОВ «Устя» на тему: «Попередження випадків виробничого травматизму на підприємстві, дотримання вимог Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Надано консультативну та інформаційну допомогу.

26 червня головний спеціаліст з реабілітації та соціальних послуг Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С. Іванченко провела робочу зустріч з керівництвом та лікарями Бахмацького поліклінічного відділення з питань соціального страхування та реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

26 червня за участю керівників управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області було проведено відбірні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

26 червня страховий експерт з охорони праці Хорольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Д. Яременко взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників  ТОВ «Глобинський маслосирзавод».

26 червня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Г. Радзіх провів навчання зі спеціалістами з охорони праці підприємств області з питань безпеки праці, зокрема, профілактичних заходів, що відбулись на базі Тернопільського ЕТЦ.

26 червня головний спеціаліст сектору медичної реабілітації та соціальних послуг Бережанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М. Солтис провів робочу нараду з керівництвом ТОВ «Санза ТОП» з питань вивчення та аналізу причин росту випадків захворювань серед застрахованих осіб підприємства.

26 червня страховим експертом з охорони праці Мар’їнського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С. Манцевим проведено семінар-нараду з відповідальними спеціалістами з охорони праці сільськогосподарських та фермерських підприємств за участю районного профспілкового комітету агропромислового комплексу на тему: «Безпека праці при проведенні збору врожаю 2018 року».

26 червня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О. Отрошок провела перевірку стану умов безпеки праці у ДП «Середино-Будський агролісгосп» та надала консультації з питань охорони праці.

26 червня страховим експертом з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І. Рутковським було проведено засідання круглого столу у ПСП «Добробут» на тему: «Попередження травмування працівників під час зернозбиральних робіт».

26 червня представник Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області провів семінар-нараду з працівниками Арбузинського навчально-виховного комплексу «Пролісок» на тему: «Відновлювальна реабілітація застрахованих осіб».

26 червня завідувач сектору страхових виплат Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О. Шевчук провела прийом потерпілих громадян внаслідок нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві у Белзькій міській раді та надала консультації щодо соціальних послуг, матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам і членам їх сімей.

26 червня страховий експерт з охорони праці Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О. Зіньковський здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці у Державній установі «Катеринівська виправна колонія № 46».

27 червня головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л. Іванова провела нараду з представниками лікувально-консультативної комісії Чемеровецької районної лікарні з питань направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду.

27 червня за участю страхового експерта Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулося засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ДП «Фастівське лісове господарство».

27 червня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці-страховий експерт з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ПРАТ «Линік».

27 червня за участю начальника Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р. Фліц відбулася нарада з працівниками ЗАТ «Зарічненський молокозавод» з питань медичної реабілітації застрахованих осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України