Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

09.07.2018

У період з 02 по 06 липня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

2 липня начальник відділу страхових виплат, матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області Л.Клименко провела нараду із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в неврологічному відділенні Міського комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 1 міста Олександрії».

 

2 липня страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

 

2 липня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Кондратенко провів нараду з працівниками стоматологічного відділення КУ «Центральна районна лікарня» на тему: «Профілактика виробничого травматизму в медичних закладах, реабілітаційне лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду».

 

2 липня начальник Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Білик провів робочу нараду у ПрАТ «АТП-15307» з метою обговорення організації заходів щодо проведення регіональних змагань VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

 

3 липня завідувач сектору страхових виплат, організації медичної реабілітації та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Рузяк провів нараду в Ямпільській ЦРЛ щодо реабілітаційного лікування після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

3 липня начальником відділу з організації медичної реабілітації Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Вересом була проведена нарада з головою спілки Б.Нічаєм та представниками ГО «Спілка шахтарів-інвалідів України» щодо проблемних питань з медичного та санаторно-курортного обслуговування потерпілих шахтарів після перенесених захворювань і травм.

 

3 липня заступник начальника відділення–начальник відділу страхових експертів з охорони праці Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Савченко на базі комунального закладу «Лебединська районна ДЮШС» провів засідання круглого столу з тренерським складом, працівниками відділу молоді та спорту та відділу освіти Лебединської РДА з питань профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

3 липня за участю страхового експерта з охорони праці Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гапончук відбувся семінар-нарада на тему: «Виробничий травматизм і заходи його попередження. Створення здорових та безпечних умов праці на виробництві».

 

3 липня страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у роботі комісії з позапланової перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Леляківське».

 

3 липня начальник Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Д.Єфименко взяв участь у проведенні тематичної зустрічі з трудовим колективом КЗ «Вільнянська спеціальна школа-інтернат».

 

3 липня представник Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області провів засідання круглого столу в Воскресенській ОТГ з питань покращення надання соціальних послуг.

 

4 липня страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименко провів перевірку стану умов і безпеки праці працівників у ФОП «Макаров В.А.» та профілактичної роботи щодо запобігання виробничому травматизму, яку проводить підприємець.

 

4 липня страховим експертом з охорони праці Красноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області проведено семінар–тренінг у УБМР «Укргазспецбудмонтаж» на тему: «Аналіз безпечного виконання робіт».

 

4 червня завідувач сектору з організації медичної реабілітації Мар’їнського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.В’язовська провела нараду з трудовим колективом ДНЗ «Золотий ключик» щодо направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

 

4 червня начальник Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Чумаченко та головний спеціаліст відділу з організації медичної реабілітації відділення О.Ромах в рамках круглого столу обговорили з медичними працівниками м. Часів Яр питання взаємодії лікувальних установ щодо лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

 

4 липня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у семінар-нараді з питань охорони праці для працівників фінансового управління та управління агропромислового розвитку Болградської РДА.

 

4 липня за участю начальника Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Микитейчука відбувся семінар-нарада щодо підготовки сільськогосподарських підприємств до зернозбиральних робіт, дотримання норм законодавства з охорони праці.

 

4 липня заступник начальника Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області В.Бідолах провів семінар-нараду з лікарями «Госпіталю інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» з приводу можливостей направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в санаторно-курортні заклади України.

 

5 липня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів робочу нараду у Летичівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області щодо виконання статутних напрямів діяльності.

 

5 липня спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області провели нараду у «Сумська міська клінічна лікарня № 1» з питань оздоровлення застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

 

5 липня страховим експертом з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук проведено перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у філії ТОВ «Флоріан шуз-2».

 

5 липня страховий експерт з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Оримович взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у Житомирському обласному навчально–курсовому комбінаті.

 

5 липня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці-страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників селянського фермерського господарства «Лотос».

 

5 липня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь провела нараду з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві в ТОВ «ДЛОК «Сузір’я Таврії».

 

6 липня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська та начальник Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Гаврилюк провели семінар-нараду з керівниками, головними бухгалтерами, головами комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Ізяславського району та міста Ізяслав з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

 

6 липня працівники Немирівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провели засідання круглого столу в Тульчинській РДА щодо травматизму на території Тульчинського району в І півріччі 2018 року.

 

6 червня начальник Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Чумаченко та страховий експерт з охорони праці відділення В.Кириченко провели семінар-нараду з питань підготовки та організації збирання ранніх зернових культур врожаю 2018 року «Жнива-2018» з висвітленням питання про безпеку праці при проведенні збору врожаю.

 

6 липня за участю страхового експерта з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведена робоча зустріч з питань охорони праці у ФГ «Мирослава».

 

6 липня начальник відділу Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області С.Кітура взяв участь у роботі комісії з проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

 

6 липня за участю страхового експерта з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Рослюка відбулося засідання круглого столу з питань профілактичної роботи щодо створення безпечних умов праці для працівників «Млинівського автодору» ДП «Рівненський автодор».

 

6 липня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир провів нараду у ТОВ «ЯТБ» щодо дотримання законодавства з охорони праці на виробництві, запобігання випадкам виробничого травматизму та професійної захворюваності працівників.

 

6 липня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський взяв участь у навчанні з питань охорони праці працівників ТОВ «Навчальний центр «БЕЗПЕКА ПРАЦІ» на теми: «Дотримання чинного законодавства з охорони праці», «Соціальне страхування працівників», «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві».

 

6 липня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт провів нараду на тему: «Безпека праці під час виконання сільськогосподарських робіт» у ТОВ «Праця Стольне».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України