Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

06.08.2018

У період з 30 липня по 3 серпня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

30 липня страховим експертом з охорони праці Ужгородського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області було проведено нараду у СТОВ «ЛАН» на тему: «Профілактика виробничого травматизму».

30 липня головний спеціаліст відділу медичної реабілітації та соціальних послуг М.Данч та головний спеціаліст по роботі з потерпілими В.Петах провели зустріч з лікарями травматологічного, урологічного та неврологічного відділень Мукачівської ЦРЛ з питань реабілітації застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду

30 липня страховий експерт з охорони праці Немирівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області С.Пашенько взяв участь у роботі комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві, що стався у ФОП «Кахно В.О.».

30 липня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області провів перевірку стану охорони праці у ПП «Сєвєродонецький «Хімремонт» з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

30 липня страховий експерт з охорони праці Тернопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області О.Романюк взяв участь у роботі комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві, що стався у Тернопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

30 липня головний спеціаліст відділу страхових виплат, матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області К.Сільченко провела зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у терапевтичному відділенні комунальної організації «Олександрійська ЦРЛ» та надала роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

30 липня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок взяла участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Чумак».

30 липня за участю начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області А.Мельник відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування для працівників відділу освіти Острозької РДА та ВАТ «Євро-Азіатська будівельна корпорація Євроскон».

30 липня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт провів робочу нараду з механізаторами СК «Куковицький» на тему: «Безпека праці під час проведення зернозбиральних робіт».

30 липня заступник начальника Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області І.Лушненко провела робочу нараду з членами громадської організації «Союз інвалідів від трудового каліцтва».

30 липня за участю завідувача сектору Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Лященка відбулась зустріч із працівниками ВНЗ «Дубенський медичний коледж» з питань реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

30 липня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Т.Кулач провела робочу нараду з трудовим колективом ТОВ «Запорізький механічний завод» з питань соціального страхування працівників, підвищення рівня безпеки праці, профілактики нещасних випадків на виробництві.

31 липня страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Ничипорук взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників Липницького МП ДП «Укрспирт».

31 липня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела засідання круглого столу з працівниками КП «Лозовекомунсервіс» з питань направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань та травм до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду.

31 липня страховим експертом Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області на підприємстві МУЖКХ м. Чорноморськ була проведена нарада з трудовим колективом з питань дотримання безпечних умов праці та формування у працівників дбайливого ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки на виробництві.

31 липня страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гапончук здійснила перевірку стану охорони праці у ЗАТ «Консюмерс-Скло-Зоря».

31 липня начальник відділу роботи з потерпілими Новогродівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Козлова та головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими Є.Цеватенко провели нараду за участю голів комісій із соціального страхування підприємств міста з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

31 липня начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Г.Сахнюк провів робочу зустріч з керівниками Краснопільської та Миропільської ОТГ щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з реабілітацією застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах України, та налагодження співпраці з метою забезпечення членів громад державними соціальними гарантіями за кошти Фонду.

31 липня страховий експерт з охорони праці відділу страхових експертів з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Галкіна прийняла участь у нараді з питань охорони праці щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на КЗ «Палац культури «Першотравневий».

31 липня головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Горлач провела засідання круглого столу у відділі освіти Бобровицької міської ради на тему: «Основні питання державного соціального страхування та профілактика виробничого травматизму».

31 липня спеціаліст Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області провів семінар-нараду в Благодатненській ОТГ на тему: «Відновлювальна реабілітація застрахованих осіб».

1 серпня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області М.Попенко провів семінар-нараду з працівниками МП «Славута» на тему: «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

1 серпня головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області І.Губко взяв участь у роботі комісії із розслідування нещасного випадку на виробництві, що стався з робітником СВК «Агрофірма Маріампольська».

1 серпня страховий експерт з охорони праці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяв участь у нараді з працівниками ТОВ «Буковинська будівельна компанія» з питань порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

1 серпня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області П.Локовей провів перевірку стану умов і безпеки праці на та надав консультації з питань охорони праці працівникам ТОВ «ГЕНЕТІК ІНВЕСТ».

1 серпня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Кондратенко взяв участь у нараді на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві», що відбулась у Костянтинівській міській раді.

1 серпня за участю заступників начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Ю.Молчанова та Л.Шишової відбулись відбіркові регіональні змагання в рамках VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

2 серпня страховим експертом з охорони праці Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області проведено перевірку стану охорони праці у ВАТ «Гайсинський маслосирзавод».

2 серпня страховий експерт з охорони праці Старосамбірського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Пізнак взяв участь у засіданні комісії з проведення спеціального розслідування нещасного випадку, що стався у ТзОВ «Спільне українсько-китайське підприємство «Укрлісхолдінг».

2 серпня за участю страхового експерта з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області було проведено нараду з питань охорони праці у ФГ «Фартворд».

2 серпня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів навчання з питань охорони праці для працівників, занятих на роботах з підвищеною небезпекою під час збирання зернових у СФНВГ «Коваль» та ФГ «Ковалівське нове».

2 серпня начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Штанюк провів засідання круглого столу з працівниками відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської РДА щодо отримання застрахованими особами матеріального забезпечення за кошти Фонду.

2 серпня начальник Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Г.Вінтоняк провела робочу зустріч із заступником головного лікаря та лікарями гінекологічного відділення Диканської ЦРЛ з питань внесення змін до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

2 серпня начальник Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Кубах–Улько провела семінар-нараду з питань реабілітації застрахованих осіб у КЗ «Першотравенській міській лікарні».

2 серпня представниками Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області було проведено засідання круглого столу на тему: «Стан виробничого травматизму та профілактичної роботи по його запобіганню на підприємствах, в організаціях та установах м. Южноукраїнськ та Арбузинського району за І півріччя 2018 року».

2 серпня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів нараду на тему: «Аналіз і оцінка безпеки умов праці» у КП «Харківський метрополітен».

3 серпня страховим експертом з питань охорони праці Станично–Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області була проведена перевірка стану профілактичної роботи та охорони праці у ТОВ «Семеновод».

3 серпня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь провела нараду з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві у ДП «Скадовськ».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України