Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за І півріччя 2018 року

07.08.2018

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом І півріччя 2018 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І півріччя 2018 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 13 937 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 34 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж І півріччя 2018 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 6 338 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 227 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення у І півріччі 2018 року було забезпечено 14 816 осіб, в тому числі 613 внутрішньо переміщених осіб.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 3 229 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 224 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду, відповідно до укладених договорів, було забезпечено 1 825 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 63 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) протягом І півріччя 2018 року забезпечено 105 потерпілих, в тому числі – 16 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 687 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 337 осіб, на побутове обслуговування – 2 907 потерпілих, серед яких відповідно 142, 280 та 301 – внутрішньо переміщених осіб.

Також впродовж І півріччя 2018 року здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 108 потерпілим, в тому числі для 19 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 134 потерпілих, серед яких для 5 внутрішньо переміщених осіб профінансовано придбання слухових апаратів.

Крім цього, у І півріччі 2018 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3 378 осіб з інвалідністю, в тому числі для 65 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12.01.2015 за № 6/26451), за звітний період складає 1 272 особи.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом І півріччя 2018 року застраховані особи, в тому числі потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою, в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України