Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

10.09.2018

У період з 3 по 7 вересня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

3 вересня представник Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь в роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

3 вересня страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук взяла участь в засіданні круглого столу у ДП «Херсонське лісомисливське господарство» з питань профілактики виробничого травматизму та впровадження ефективної системи управління охороною праці на підприємстві.

3 вересня головний спеціаліст з організації медичної реабілітації Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Янчишина провела зустріч із застрахованими особами в КЗ «Скадовська центральна районна лікарня» та надала інформацію щодо забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

3 вересня за участю начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області А.Мельник відбулось засідання консультативного центру з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування для працівників КП «Здолбунівське».

3 вересня головний спеціаліст Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М.Герасименко провів планову перевірку з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму у БПП «Поділля» Срібнянського району.

3 вересня в.о. завідувача сектору страхових експертів з охорони праці-страховий експерт з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганський області взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників КП «Лисичанськтепломорежа».

3 вересня страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганський області взяв участь у проведенні семінару з працівниками Новопсковського районного центру культури та дозвілля на тему: «Профілактика виробничого травматизму. Надання домедичної допомоги».

3 вересня страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Пирятинський делікатес».

3 вересня заступник начальника Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області С.Гуліда взяла участь у засіданні круглого столу з керівниками та спеціалістами з охорони праці підрядних організацій, що виконують роботи на території ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», з питань охорони праці та підведення підсумків роботи за серпень 2018 року.

3 вересня страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук надав допомогу в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці у Волинській геологічній експедиції ДП «Українська геологічна компанія».

3 вересня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Система управління охороною праці» у ПрАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус».

3 вересня за участю головного спеціаліста відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Лазоренко проведена зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в Міській клінічній лікарні № 1, та надана інформація щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм за рахунок коштів Фонду.

3-7 вересня страховим експертом з охорони праці Липовецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області було взято участь у перевірці стану умов та безпеки праці та проведенні профілактичних заходів з цих питань у ПП «Світоч+».

3-7 вересня начальником відділу медичних та соціальних послуг Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Таранюк проведено зустрічі із застрахованими особами, які знаходяться в лікувально- профілактичних закладах м. Вінниці, та надана інформація щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм за рахунок коштів Фонду.

4 вересня начальник відділу з організації медичної реабілітації Богодухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області Г.Житник провела зустріч з представниками колективу ТОВ «Меблева фабрика «КОНСТАНТА», на якій було надане роз’яснення порядку направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

4 вересня начальником відділу страхових експертів з охорони праці Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Морозюком проведено семінар з працівниками ПРАТ «Глини Донбасу» на тему: «Про застосування засобів індивідуального захисту та спецодягу працівників».

4 серпня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко взяв участь у перевірці додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ПОСП «Русь».

4 вересня страховий експерт з охорони праці Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Панов провів робочу зустріч з трудовим колективом СТОВ «Батьківщина», на якій було надано консультації щодо покращення існуючого рівня охорони праці на підприємстві.

4 вересня головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Горлач взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Веселі Бобри» та провела нараду з працівниками підприємства на тему: «Профілактика нещасних випадків на виробництві».

4 вересня за участю начальника відділу страхових виплат потерпілим Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області С.Юрченко відбулася зустріч з працівниками ТОВ «Крокус-Фарма» з питань забезпечення потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

4 вересня за участю завідувача сектору з організації медичної реабілітації Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Лященка відбулась зустріч з працівниками ТзОВ «Західна агровиробнича компанія» з питань реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

4 вересня за участю працівників Теребовлянського відділення та управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області відбувся семінар-нарада головних бухгалтерів та голів комісій із соціального страхування підприємств, організацій та установ Гусятинського району з питань застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

4 вересня начальник Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Є.Лук’ян зустрівся з представниками філії «Агрофірма ім. Суворова» ТзОВ «Мрія Фармінг Буковина» з питань направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду.

4 вересня начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Сахнюк провів зустріч з керівництвом Бездрицької сільської ОТГ щодо налагодження співпраці та вирішення проблемних питань, пов’язаних з реабілітацією застрахованих осіб.

4 вересня страховий експерт з охорони праці Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганський області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Жовтень РК-2».

4 вересня працівниками Кам'янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області була проведена робоча нарада в медичному закладі КЗ «Кам’янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР з питань організації направлення застрахованих осіб на відновлювальне лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

4 вересня за участю головного спеціаліста сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Дуди відбулась робоча зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування МКП «Золочівводоканал» з метою надання роз’яснень щодо застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та окремих виплат потерпілим на виробництві.

4-5 вересня головним спеціалістом-страховим експертом з охорони праці Калуського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області А.Яніцьким проведено перевірку стану охорони праці на підприємстві ПрАТ «Сегежа Оріана Україна» з питань дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці.

4-7 вересня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Клак взяла участь у нараді з питань охорони праці у ВАТ «Городоцька швейна фабрика». Розглянуто організацію роботи СУОП на виробництві, здійснено аналіз виробничого травматизму та проведено навчання з підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці.

5 вересня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області П.Локовей провів нараду з працівниками ТзОВ «КАМТРАНС» на тему: «Дотримання правил охорони праці на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань, інформування керівника про настання нещасного випадку».

5 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузича відбулось засідання круглого столу з працівниками Зарічненського НВП ТСОУ з питань дотримання чинного законодавства про охорону праці та державного соціального страхування.

5 вересня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський провів навчання з питань охорони праці працівників підприємств м. Запоріжжя на базі КП «Запорізький обласний центр охорони праці» на теми: «Соціальне страхування», «Медичні огляди працівників», «Надання домедичної допомоги при нещасних випадках на виробництві».

5 вересня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Яременко провела зустріч з трудовим колективом ТОВ «Торговий дім «Вігор» на тему: «Соціальне страхування працівників. Профілактика нещасних випадків на виробництві».

5 вересня страховий експерт з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кідіменко провела тематичну зустріч з трудовим колективом ТОВ «Вільнянський молокозавод» на тему: «Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань».

5 вересня головним спеціалістом-страховим експертом з охорони праці Коломийського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Симчичем проведено перевірку стану охорони праці у ПСВПТ «Квілт з питань дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці.

5 вересня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провела нараду у Хмельницькому відділі поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області на тему: «Дотримання законодавства з охорони праці».

5 вересня страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський взяв участь у засіданні круглого столу з працівниками ПП «Славута-Юнікс» на тему: «Дотримання законодавства з охорони праці, запобігання нещасним випадкам на підприємстві».

5 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено планову перевірку стану охорони праці у ТОВ «ФГ Агросвіт 2006».

5 вересня за участю працівників Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено робочу зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у Вишгородській центральній районній лікарні, з метою обговорення питань щодо направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань та травм до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду.

5 вересня страховий експерт з охорони праці Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області С.Дейнека взяв участь в опрацюванні СУОП у ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

5 вересня за участю начальника відділу страхових експертів з охорони праці Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Морозюка проведено засідання круглого столу з представниками відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні на тему: «Спеціальне розслідування нещасних випадків на виробництві».

5 вересня за участю працівників Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві була проведена нарада з лікарями Міської клінічної дитячої лікарні № 2 з питань забезпечення дітей застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

5-6 вересня страховий експерт з охорони праці Шосткінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Ситий провів перевірку стану охорони праці у ТОВ «Шостка-Електромонтаж-463» з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці.

5-6 вересня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів планову перевірку з охорони праці та профілактики виробничого травматизму у філії ТОВ «Бахмацький елеватор» та провів нараду з працівниками за підсумками перевірки.

6 вересня заступник начальника відділу фінансового контролю та аудиту управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ю.Криничко зустрілась з працівниками та відповідальним за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України та ознайомила присутніх з порядком оформлення документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян.

6 вересня у приміщенні профспілки ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» працівники Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели засідання круглого столу з представниками підприємств та лікувально-профілактичних установ м. Краматорськ на тему: «Аналіз росту професійних захворювань та розроблення дієвих заходів щодо покращення умов праці».

6 вересня начальник відділу з організації медичної реабілітації Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Лоханько взяла участь у нараді в «Школі майбутніх матерів» при Ніжинському міському пологовому будинку та надала інформацію щодо забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм.

6 вересня страховим експертом з охорони праці Іванківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено планову перевірку стану профілактичної роботи та охорони праці в Поліській центральній районній лікарні та надано допомогу в опрацюванні системи управління охороною праці в лікувальному закладі.

6 вересня в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області І.Луцишин взяв участь у засіданні круглого столу з представниками Державної служби України з питань праці, Державної інспекції праці Литовської республіки, інспекторів праці Головного управління Держпраці у Львівській області та органів самоврядування з обміну досвідом з питань подолання незадекларованої праці.

6 вересня працівники Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провели нараду з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві з працівниками ПАТ «Бель Шостка Україна».

6 вересня начальник Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Л.Богачук провела нараду з представниками підприємств району з питань надання матеріального забезпечення, страхових виплат та медико-соціальних послуг застрахованим особам. Обговорено питання практичного застосування норм постанов правління Фонду.

6 вересня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко взяв участь у засіданні круглого столу з приватними підприємцями Деражнянського району на тему: «Направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань та травм до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду».

6 вересня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Коваль провела зустріч з трудовим колективом філії «Запорізький річковий порт» ПрАТ «Укррічфлот» на тему: «Соціальне страхування працівників. Профілактика нещасних випадків на виробництві».

6-7 вересня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь у розслідуванні нещасного випадку у СВК «Батьківщина».

7 вересня на базі управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області проведено спільну нарада за участю представників обласного бюро медико-соціальної експертизи, заступників головних лікарів з експертизи тимчасової непрацездатності та голів ЛКК з питань організації експертизи тимчасової та стійкої втрати працездатності застрахованих осіб та потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

7 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулось засідання круглого столу з питань охорони праці у ТОВ «Баркор-Ойл».

7 вересня страховий експерт з охорони праці Миргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області І.Музальов провів планову перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи щодо недопущення виробничого травматизму в дитячо-юнацькій спортивній школі м. Миргорода.

7 вересня головний спеціаліст відділу страхових виплат, матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області К.Сільченко провела зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у терапевтичному відділенні комунальної організації «Олександрійська центральна районна лікарня», та надала роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

7 вересня працівники Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели робочу нараду для спеціалістів з охорони праці підприємств та організацій м. Бахмут та Бахмутського району, медичних працівників травматологічного відділення Бахмутської ЦРЛ з питань дотримання порядку інформування Фонду про нещасні випадки з працівниками підприємств та забезпечення потерпілих від нещасних випадків на виробництві медичними та соціальними послугами за рахунок коштів Фонду.

7 вересня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кошевий взяв участь в семінарі з питань охорони праці за участю представників ТОВ НВП «Енергомаш», КК «Бердянськкоменерго» та Бердянського управління ПАТ «Запоріжгаз».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України