Головна » Прес-центр » Новини

Шоста Всеукраїнська спартакіада "Сила духу" успішно фінішувала

14.09.2018

14 вересня після завершення фінальних змагань VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що протягом трьох днів проходили в Ужгородському споркомплексі «Юність», відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та закриття спартакіади.

Почесними гостями дійства були: в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Нестеров, заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок, начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталій Ерфан.

Вони і провели нагородження переможців у 17 видах змагань в особистій першості з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів. Крім медалей та дипломів, призери були відзначені цінними подарунками. Своїх володарів отримали також кубки за перемогу в командній першості з видів спорту.

Головними ж тріумфаторами спартакіади стали збірні команди Дніпропетровської, Донецької та Тернопільської областей, які вибороли відповідно перше, друге та третє місця в загальнокомандній першості.

У своєму заключному слові Сергій Нестеров подякував керівництву влади гостинного закарпатського краю, які стали надійними партнерами в організації змагань, допомогли створили всі належні умови для успішного проведення спартакіади. Такі стосунки, на його думку, є взірцем поєднання зусиль багатьох установ задля втілення добрих справ.

Також висловив щиру подяку усім тим, хто був долучений до організації спартакіади та вклали в цю справу частинку своєї душі.

«Є переможці, проте переможених немає. Підстави для такого твердження дає та неймовірна атмосфера спорту, дружби та єднання, яка панувала на змагальних майданчиках і поза ними. Кожен з вас був долучений до цього великого свята, відгомін якого, переконаний, ще довго буде лунати у ваших серцях. Приємно бачити вас такими натхненими, з неймовірним блиском в очах і жагою до життя. До повноцінного, багатогранного і справжнього життя!», – зазначив С.Нестеров на завершення свого виступу та оголосив спартакіаду закритою.

Тож до нових зустрічей!

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України