Головна » Прес-центр » Новини

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ VI Всеукраїнської спартакіади "Сила духу" в особистих і командних першостях з видів спорту та в загальнокомандному заліку

17.09.2018

Переможці та призери

VI Всеукраїнської спартакіади Сила духу

в особистих і командних першостях з видів спорту

та в загальнокомандному заліку

 

Вид змагань

Прізвище, ім’я / команда

Регіон

АРМСПОРТ

до 85 кг

1. СТОРОЩУК Ростислав

2. БАЛАБУХ Андрій

3. ТАРАНЕНКО Микола

Львівська

Тернопільська

Дніпропетровська

понад 85 кг

1. ВИКРЕСТ Руслан

2. МАРГАРЯН Артур

3. РОГОЖИНСЬКИЙ Ростислав

Одеська

Сумська

Чернівецька

командна

1. ОДЕСЬКА

2. ТЕРНОПІЛЬСЬКА

3. СУМСЬКА

БОМБАСКЕТ

чоловіки сидячи

 

1. КАЧКО Максим

2. КОСОВ Ігор

3. МЕЛЬНИЧУК Іван

Дніпропетровська

Львівська

Хмельницька

 

стоячи

1. КАЧКО Максим

2. КОСОВ Ігор

3. ЖЕГУЛІН Ігор

Дніпропетровська Львівська

Запорізька

жінки

сидячи

 

1. ЗЕЛІНСЬКА Оксана

2. ХАРЧЕНКО Ольга

3. СЛЮСАРЧУК Валентина

Кіровоградська

Львівська Тернопільська

 

стоячи

1. НЕДЗВЕДСЬКА Тетяна

2. ХРИСТЮК Надія

3. ПІЛЯЄВА Валентина

Івано-Франківська

Чернігівська

Одеська

командна

1. ЛЬВІВСЬКА

2. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

3. КІРОВОГРАДСЬКА

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

до 85 кг

1. ДЕНІЧЕНКО Юрій

2. ЗАДОРОЖНИЙ Сергій

3. ФОТЕНЮК Ярослав

Дніпропетровська

Донецька

Тернопільська

понад 85 кг

1. ЛОБАЧОВ Григорій

2. БУТРІЙ Іван

3. БОНДАРЧУК Сергій

Дніпропетровська

Донецька

Тернопільська

командна

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

2. ДОНЕЦЬКА

3. ТЕРНОПІЛЬСЬКА

ДАРТС

чоловіки сидячи

 

1. КОРЖ Сергій

2. БАЙТАЛЮК Роман

3. БОДОПРОСТ Олександр

Донецька

Вінницька

Кіровоградська

 

стоячи

1. КОВАЛЕНКО Віктор

2. БАЙТАЛЮК Роман

3. ТИМОЩУК Петро

Волинська

Вінницька

Одеська

жінки

сидячи

 

1. БАЛІЦЬКА Наталія

2. ЛУНЬОВА Наталія

3. СКВОРЦОВА Валентина

Київська

Донецька

Дніпропетровська

 

стоячи

1. ЛУНЬОВА Наталія

2. БЕРЖАТА Рита

3. МАГДЕНКО Світлана

Донецька

Кіровоградська Тернопільська

командна

 

1. ДОНЕЦЬКА

2. ВІННИЦЬКА

3. КИЇВСЬКА

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

чоловіки

 

1. ВОЛКОВ Павло

2. ЛОСЄВ Олександр

3. СІТНІКОВ Володимир

Донецька Луганська

Черкаська

жінки

 

1. ЛЕЩЕНКО Ольга

2. ДЕМЯНКО Оксана

3. ШМИРСЬКА Олександра

Одеська

Полтавська

Тернопільська

командна

 

1. ОДЕСЬКА

2. ДОНЕЦЬКА

3. ТЕРНОПІЛЬСЬКА

ШАХИ

 

1. ФІНГЕРОВ Дмитро

2. БЕРЕЗКА Олександр

3. БЄЛЯЄВ Валерій

Одеська

Дніпропетровська

Донецька

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК

 

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

2. ДОНЕЦЬКА

3. ТЕРНОПІЛЬСЬКА

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України