Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

10.12.2018

У період з 03 по 07 грудня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

03 грудня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у засіданні круглого столу в ТОВ «Агро-Дібрівка» на тему: «Стан охорони праці на підприємстві».

03 грудня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у семінарі на тему: «Реалізація положень Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту і Фондом соціального страхування України» в СДЮСШОР з баскетболу та бадмінтону ХО ФСТ «Україна».

03 грудня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Кондратенко провів семінар-нараду для керівників підприємств, закладів та установ міста на тему: «Профілактика виробничого травматизму. Заходи безпеки під час виконання робіт на висоті».

03 грудня головний спеціаліст – страховий експерт з охорони праці Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області І.Губко провів планову перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в СТОВ «Колос» та надав консультаційно-роз’яснювальну допомогу суб’єкту господарювання з метою ефективного функціонування системи управління охороною праці підприємства.

03 грудня страховий експерт з охорони праці Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Зигмунт взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на підприємстві «Золочівське управління водного господарства».

03 грудня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області відбулася презентація соціального медіа-проекту «Виклик долі»: циклу телесюжетів на ТV-4 та книги нарисів з однойменною назвою про людей з інвалідністю, отриманою внаслідок травми на виробництві.

03 грудня завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Сеніна провела зустріч із потерпілими на виробництві – особами з інвалідністю, що перебувають на обліку у Новокаховському відділенні.

03 грудня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ТОВ «Будівельна компанія «Квадр».

03-04 грудня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Ситий провів перевірку стану охорони праці у КП ШКЗ «Зірка», під час якої було виявлено порушення нормативно-правових актів з охорони праці та надано роботодавцю відповідне подання про усунення недоліків.

04 грудня начальник відділу по роботі з потерпілими Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Запорізькій області Н.Стукалова та начальник відділу з організації медичної реабілітації О.Голавська провели засідання круглого столу з потерпілими на виробництві, яким встановлено інвалідність, під час якого були обговорені питання здійснення страхових виплат та проведених перерахунків щомісячних страхових виплат, надані роз’яснення щодо порядку забезпечення путівками для санаторно-курортного лікування, протезуванням та протезно-ортопедичними виробами.

04 грудня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області взяв участь у засіданні круглого столу та роботі комісії у ТОВ «Будівельна фірма «Укрбудмісто» з питань профілактики нещасних випадків у зимовий період та перевірки знань з питань охорони праці, а також надав консультації фахівцям підприємства з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці.

04 грудня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області О.Компанієнко взяла участь у нараді з питань охорони праці в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування у Центрально-Міському районі» щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

04 грудня завідувач сектору бухгалтерського обліку та фінансових питань Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Ю.Гаврилюк провела робочу зустріч із головними бухгалтерами та керівниками управління освіти Хотинської РДА, Хотинської ЦРЛ, Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату, Хотинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1 щодо змін у законодавстві із загальнообов’язкового державного соціального страхування.

04 грудня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов виступив із лекціями з питань охорони праці, порядку проведення розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і профілактики виробничого травматизму в ТОВ «Торговий дім «Рига хліб».

04 грудня страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Рівненській області О.Гапончук взяла участь у семінарі на тему: «Організація системи управління охороною праці та профілактика виробничого травматизму» у КП «Рівненський міський трест зеленого господарства» Рівненської міської ради.

04 грудня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів навчання та перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб міста Чуднів.

04 грудня в Одеському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено круглий стіл на тему: «Турбота про осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва – один із пріоритетних напрямів діяльності Фонду соціального страхування України».

04 грудня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Ясен-Поділля».

04 грудня страховий експерт з охорони праці Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провів перевірку стану умов і безпеки праці та надав консультації з охорони праці у СО «Теплицькі електричні мережі».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Коломийського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Симчич взяв участь у проведенні перевірки стану охорони праці у ТОВ «Компанія «Агро-Дует».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кідіменко виступила з лекцією для працівників ТОВ «РИТМ» на тему: «Інформування працівників про стан охорони праці, причину аварій, нещасних випадків і професійних захворювань та про заходи, яких вжито для їх усунення, – обов’язок роботодавця».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Врадіївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у вивченні стану умов і безпеки праці та проведенні профілактичної роботи з цих питань, підвищенні рівня знань з охорони праці у Березківській сільській раді.

05 грудня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області П.Локовей надав консультативну допомогу в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ПП «Драйв-Макс».

05 грудня начальник Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області здійснив опрацювання та вдосконалення системи управління охороною праці у ПСП «Денихівка».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Київській області провів планову перевірку стану охорони праці у ТОВ «Біотестлаб».

05 грудня в Харківському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області відбулося засідання круглого столу з майбутніми магістрами публічного управління – слухачами ХарРІ НАДУ при Президентові України, на якому були обговорені питання дотримання принципу верховенства права у діяльності Фонду соціального страхування України.

05 грудня начальник Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Рівненській області Р.Філіц та головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим А.Савчанчик взяли участь у семінар-практикумі з бухгалтерами та головами комісій із соціального страхування бюджетних установ Зарічненського району щодо призначення і виплати матеріального забезпечення та медичної реабілітації за рахунок коштів Фонду, який відбувся в управлінні освіти Зарічненської районної державної адміністрації.

05 грудня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Отрошок взяла участь у перевірці дотримання правил з охорони праці та створення безпечних умов праці у Середино-Будському ДНЗ «Ясла-садок № 2».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Кудренко взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Волинь-зерно-продукт».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух провела перевірку стану, умов безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у ФОП «Маркуш М.М.», під час якої надала допомогу у створенні та вдосконаленні системи управління охороною праці та розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці.

05 грудня страховий експерт з охорони праці Миргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області І.Музальов взяв участь у проведенні перевірки знань з питань охорони праці у працівників Медичного реабілітаційного центру МВС України «МИРГОРОД».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провів перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичних заходів із цих питань у ПП «Овіс».

05-07 грудня страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області С.Дутов провів перевірку стану умов і безпеки праці та надав консультації з охорони праці в ТОВ «Корнелія–Трейд».

06 грудня працівники сектору експертизи тимчасової непрацездатності відділу фінансового контролю та аудиту управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області провели нараду-навчання на тему: «Надання першої долікарської допомоги при деяких видах травм на виробництві» за участю працівників обласного управління та Чернівецького міського відділення управління.

06 грудня страховий експерт з охорони праці Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Лисогор провів планову перевірку стану профілактичної роботи та охорони праці, проведення заходів із запобігання виробничому травматизму в СТОВ «Мощенське».

06 грудня страховий експерт з охорони праці Зміївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківської області провів нараду з питань профілактики виробничого травматизму, соціальних гарантій для застрахованих осіб у ТОВ «АВТО – КІНГ».

06 грудня страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Рівненській області О.Гузич взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Стан охорони праці» в КП «Будинкоуправління».

06 грудня страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області В.Гарин провів нараду із трудовим колективом ОГК «Гаражний кооператив – Східний Тернопіль» за результатами розслідування обставин і причин нещасного випадку, який стався на підприємстві.

06 грудня начальник відділу – страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Радченко провів нараду з питань охорони праці із колективом та відповідальними особами ТОВ «Маламода».

06 грудня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ф.Даниленко взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ТОВ «Гвардія К».

06-07 грудня страховий експерт з охорони праці Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Уніплит».

07 грудня начальник Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Кубах-Улько провела семінар для лікарів КЗ «Першотравенська міська лікарня» та представників служб охорони праці підприємств ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» на тему: «Оформлення документів на припис Головного управління Держпраці згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.12.2004 № 614».

07 грудня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у нараді з посадовими особами та працівниками РКСЛП «Корюківкаліс» на тему: «Безпечна експлуатація деревообробного обладнання збереже здоров’я працюючих».

07 грудня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік провів позапланову перевірку з охорони праці в Положанському НВК у зв’язку з нещасним випадком, що стався на підприємстві.

07 грудня страховий експерт з охорони праці Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Кулага провела нараду з працівниками служби охорони праці ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» за підсумками планової перевірки з питань охорони праці на підприємстві.

07 грудня страховий експерт з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Оримович провів навчання та перевірку знань з питань охорони праці у відповідальних осіб підприємств міста Новоград-Волинський, Новоград-Волинського та Баранівського районів у ТОВ «Житомирський обласний навчально-курсовий комбінат».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України