Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

22.10.2018

У період з 16 по 19 жовтня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук провів перевірку дотримання вимог нормативних актів з питань охорони праці у ФОП «Козак В.К.».

16 жовтня завідувач сектору страхових експертів - страховий експерт з охорони праці Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області І.Кудіна взяла участь у нараді з представниками служб з охорони праці підприємств ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з питань виробничого травматизму та професійної захворюваності за 9 місяців 2018 року на вугільних підприємствах міста Першотравенськ.

16 жовтня головний спеціаліст Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М.Герасименко провів семінар-нараду з головними бухгалтерами та головами (уповноваженими) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій Срібнянського району, на якій було розглянуто низку питань, зокрема про фінансування страхувальників за рахунок коштів Фонду.

16 жовтня в приміщенні Лівобережної районної адміністрації Маріупольської міської ради заступником начальника Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Стебень проведено семінар з бухгалтерами, юристами та членами комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій Лівобережного району міста Маріуполь на тему: «Практичне застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду та нового Положення про комісію із соціального страхування».

16 жовтня за участю страхового експерта з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Болградський виноробний завод».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Є.Наумов взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП у ПП «Лідер-Механік».

16 жовтня начальник Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Т.Бродовінська провела зустріч з головним лікарем та головою ЛКК Хотинської ЦРЛ з питань практичного застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух провела семінар з працівниками Усть-Чорнянської, Лопухівської, Краснянської сільських рад на тему: «Впровадження системи управління охороною праці та профілактика виробничого травматизму».

16 жовтня начальник Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Білик провела консультативну нараду з головами комісій із соціального страхування закладів охорони здоров`я міста Кременчук з питань надання застрахованим особам матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг.

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області М.Попенко провів нараду у ФОП «Вербіщук О.» на тему: «Аналіз нещасних випадків на виробництві по Рахівському району та Закарпатській області за 2017 рік та 9 місяців 2018 року».

16-18 жовтня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Л.Пузько взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі на тему: «Соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витрати, зумовлені народженням і похованням».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Куп`янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у плановій перевірці стану умов і безпеки праці, профілактичної роботи, в опрацюванні та оновленні СУОП у філії «Старовірівська» приватної науково-виробничої компанії «Інтербізнес».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт провів планову перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у Менському зоологічному парку.

17 жовтня у Ямпільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області відбувся семінар щодо дотримання законодавчих і нормативно-правових документів із соціального страхування з головними бухгалтерами, бухгалтерами, фізичними особами-підприємцями, головами та членами комісії (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ та організацій Томашпільського району.

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ФОП «Гупало Л.В.».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Чумаченко провів нараду в ДЗ «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України» на тему: «Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області В.Соф’як взяв участь у навчанні керівників та посадових осіб закладів освіти з питань охорони праці в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

17 жовтня головний спеціаліст - страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименко провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи, запобігання виробничому травматизму і професійним захворюванням у ТОВ «ЕРА».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський взяв участь у навчанні з питань охорони праці керівників та спеціалістів навчальних закладів профтехосвіти у НМЦ професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

17 жовтня головний спеціаліст Пустомитівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Одноріг провів семінар-навчання з працівниками Щирецької ОТГ щодо практичного застосування в роботі нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

17 жовтня за участю головного спеціаліста сектору з організації медичної реабілітації Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області відбулася зустріч із працівниками СФГ «Джерела» та СФГ «Нектар» щодо механізму забезпечення застрахованих осіб лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області С.Пищола здійснив перевірку стану та умов охорони праці працівників ПВП «Сейм», провів профілактичну роботу з цих питань, надав методичну допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела семінар-нараду з питань профілактики нещасних випадків на виробництві у ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський провів засідання круглого столу у ТзОВ «Юліус-Трейдінг» на тему: «Дотримання законодавства з охорони праці, запобігання нещасним випадкам на підприємстві».

17-18 жовтня страховий експерт з охорони праці Миколаївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Р.Ониськів провів планову перевірку стану умов і безпеки праці в приватному акціонерному товаристві «Миколаївське АТП».

18 жовтня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Нашиванько провів робочу зустріч із керівництвом ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

18 жовтня працівниками Немирівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області проведено семінар-наради у містах Тульчин та Немирів за участю працівників управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області на тему: «Зміни в законодавстві щодо порядку призначення, фінансування та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам».

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло взяв участь у семінарі, проведеному в Романівській дитячо-юнацькій спортивній школі, на тему: «Профілактика страхових випадків у сфері фізичної культури та спорту».

18 жовтня працівники Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області провели семінари-навчання зі страхувальниками Біловодського та Міловського районів на тему: «Щодо укладення договорів про надання електронних документів до Фонду соціального страхування. Механізм та умови фінансування страхувальників згідно із Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду».

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провів семінар для тренерського складу управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради на тему: «Запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням у спорті».

18 жовтня заступник начальника відділу фінансового контролю та аудиту управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області І.Гребенщикова та головний спеціаліст сектору експертизи тимчасової непрацездатності С.Козій провели семінар-навчання для лікарів комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча лікарня № 5» Харківської міської ради з питань експертизи тимчасової непрацездатності.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Іванов взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Ригер».

18 жовтня головний спеціаліст відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Н.Шипілова провела роз’яснювальну роботу з представниками роботодавців Вільшанської ОТГ щодо застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду та укладання договорів про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Кременецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області О.Казимирович провів засідання круглого столу з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ДП «Кременецьке управління постачання та реалізації газу».

18 жовтня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела навчання для заступників начальників (начальників відділів) управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, які координують питання праці, на тему: «Надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду».

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько взяв участь у впровадженні системи управління охороною праці в Сокирянській ДЮСШ.

18-19 жовтня страховим експертом з охорони праці відділення у місті Славутич управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено перевірку стану умов і безпеки праці, надано консультації з питань охорони праці працівникам ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС-СЛАВУТИЧ».

19 жовтня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області під головуванням начальника управління І.Якиміва відбулася нарада з начальниками відділень з обговорення проблемних питань у зв’язку із запровадженням нового порядку фінансування страхувальників, організації фінансування статутних напрямів діяльності управління та інших питань.

19 жовтня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Ткаченко провів перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві у ФОП «Ковальова З.Г.».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України