Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

14.01.2019

У період з 08 по 11 січня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

08 січня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці і надав допомогу у розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці в ПП «МАКС – БУД».

08 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ф.Даниленко взяв участь у засіданні комісії з питань охорони праці у ПАТ «Жуляни» на тему: «Своєчасне забезпечення робітників технічних служб спецодягом».

08 січня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Чуйкова взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у філії Запорізького обласного управління АТ «Ощадбанк».

08 січня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників державного підприємства «Тростянецький агролісгосп» та провів навчання з охорони праці та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

08 січня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану охорони праці, а також надав допомогу у впровадженні системи управління охороною праці у відділі № 5 ТОВ «Україна 2001».

09 січня страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук провів нараду з працівниками ТОВ «ВКФ Будсервіс», на якій обговорили питання дотримання працівниками вимог нормативних актів з питань охорони праці.

09 січня страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області В.Короп взяв участь в опрацюванні системи управління охороною праці в Плебанівській сільській раді.

09 січня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області О.Компанієнко взяла участь у нараді з питань охорони праці у ТОВ «Промрудмаш» щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

09 січня страховий експерт з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Я.Вадовська взяла участь у засіданні круглого столу зі спеціалістами служби охорони праці ВП «Шахта «Центральна» на тему: «Підсумки роботи щодо профілактики виробничого травматизму та профзахворювань за 2018 рік порівняно з 2017 роком».

09 січня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Кмитівський майстер».

09 січня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у нараді з посадовими особами та працівниками деревообробного цеху ДП «Корюківське лісове господарство» на тему: «Охорона праці в деревообробній промисловості».

09 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в АТ «Укрсіббанк».

09 січня страховий експерт з охорони праці Іванківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у вдосконаленні системи управління охороною праці у ДСП «Управління капітального управління зони відчуження».

09 січня страховий експерт з охорони праці Миколаївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Р.Ониськів взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці в Миколаївському професійному ліцеї та надав низку консультацій і методичну допомогу в опрацюванні системи управління охоронною праці, пошуку ефективних методів запобігання виробничому травматизму.

09 січня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у проведенні семінару в Миколаївському професійному ліцеї з питань організації охорони праці на підприємстві.

09 січня страховий експерт з охорони праці Біляївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів засідання круглого столу на тему: «Охорона праці на підприємствах з високим рівнем травматизму» за участю трудового колективу підприємства ДП «ІЛС».

09 січня завідувач сектору з організації медичної реабілітації Горішньоплавнівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Руденко взяла участь у консультативній нараді з лікарями Горішньоплавнівської міської лікарні з питань забезпечення направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм на реабілітаційне лікування в 2019 році.

09 січня страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Рівненській області М.Овсійчук здійснив перевірку стану охорони праці та умов праці у ФОП «Возна Н.С.».

09 січня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів навчання працівників КП «Водоканал сервіс» з питань охорони праці, дотримання техніки безпеки та попередження виробничого травматизму в зимовий період.

09 січня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацька провела нараду щодо підсумків роботи за 2018 рік.

09 січня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк провів нараду за участю трудового колективу ПАТ «Подільський цемент» з питань аналізу нещасних випадків, що сталися впродовж 2015-2018 років.

09 січня начальник Тальнівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області І.Рибак і страховий експерт з охорони праці В.Сандул взяли участь у нараді зі спеціалістами з охорони праці підприємств Тальнівського району з питань аналізу виробничого травматизму, стану охорони праці та ефективності системи управління охороною праці на підприємствах району за 2018 рік.

09 січня страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Семирозум надав практичну допомогу ФОП «Ватрич Б.М.» щодо розроблення інструкцій з охорони праці, проведення інструктажів з охорони праці із найманими працівниками.

10 січня страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області В.Гарин взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Домобудівник».

10 січня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота провів робочу зустріч із керівництвом та інженером з охорони праці ТОВ «Околиця» з метою обговорення питань щодо організації проведення медичних оглядів працівників товариства.

10 січня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у проведенні санітарно-епідеміологічного обстеження робочого місця працівника ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» з метою складання акту санітарно-гігієнічної характеристики умов праці.

10 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Дузь взяв участь у нараді на тему: «Визначення основних причин настання нещасних випадків, які сталися внаслідок порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці» в ТРЕД № 3 КП «Київпастранс».

10 січня страховий експерт з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Оримович взяв участь у нараді із завідувачами відділень та спеціалістами з охорони праці у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» щодо виконання профілактичних заходів для попередження нещасних випадків у лікувальному закладі.

10 січня головний спеціаліст відділу страхових виплат, організації медичної реабілітації та соціальних послуг Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Л.Снісарчук провела зустріч із застрахованими особами – хворими Могилів-Подільської ОЛІЛ та Чернівецької лікарні планового лікування.

10 січня заступник начальника Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Стебень провела семінар для працівників МТМО «Здоров'я жінки та дитини» з питань прийнятих змін до нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

10 січня страховий експерт з охорони праці Яготинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у проведенні навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Транс Альянс Логістик».

10 січня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Яременко провела зустріч із трудовим колективом Управління державного агентства рибного господарства у Запорізькій області на тему: «Дбайливе ставлення застрахованих осіб до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки, які можуть призвести до травмування».

10 січня начальник відділення та головний спеціаліст Кілійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провели нараду з питань відновного лікування за рахунок коштів Фонду та аналізу виробничого травматизму за участю головного лікаря та завідувачів відділень Кілійської центральної районної лікарні.

10 січня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Забара провела семінар із бухгалтерами Шалигінської об’єднаної територіальної громади з питань державного соціального страхування.

10 січня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела нараду з питань профілактики нещасних випадків на виробництві у КП «Комунальне транспортне підприємство» щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, надання роз’яснень нормативних актів з охорони праці, основних статей Закону України «Про охорону праці».

10 січня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області П.Локовей взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ДП «Ванчиківецький золотий колос».

11 січня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов виступив із лекціями з питань охорони праці працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки та які підлягають професійному добору, в ТОВ «Торговий дім «Рига хліб».

11 січня начальник відділення у місті Славутич управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у нараді з представниками з охорони праці ДСП «Чорнобильська АЕС» з питань виконання дієвих заходів для покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

11 січня страховий експерт з охорони праці Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області провів семінар із трудовим колективом КЗ «Луганський обласний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний» з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці.

11 січня страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О. Гузич взяв участь у навчанні з питань охорони праці працівників ДП «Дубровицький лісгосп».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України